Yıl 2100 gibi konuşuyoruz

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Yaşıyacak mıyız?

Hala Cyberpunc oynayan kaldı mı ya? Bırakın artık şu oyunu. 2100 yılında hala Cyberpunc2077 oynuyorlar yahu Cyberpunc3000 çıktı yeter yahu.
(Gerçi ben de Valve oyun çıkarmadığı için hala HL2, Portal 2 gibi oyunlar oynuyorum çaktırmayın.)
Ben Cyberpunk 2077'yi 2077 yılında çıktı zannediyordum.

Hocam GTA 24 için Elon Musk-3080TI çipi mi daha iyi olur yoksa Bill Gates-5700XT çipi mi ?

Proxima B'ye mangal yapmaya gittik geçen bayağı soğuktu ama güzel oluyor soğuk hava.

Agalar CS:GO oynuyormuş dedemler web tarayıcıda arattım bir türlü bulamadım demek ki çokeskiymiş.

2040 yılındaki insanı gençleştirme iyiydi. Yoksa ölmüştük. Birisi de üretim yaptı dolar aşırı seviyeye çıkmadı. Sistem toplayabilen birisi bana Digitalpunk 3770 için PC toplayabilir mi? Bu arada cyber klavye ve 0.00000001 ms monitör olsun. SSD'de 6 PB olsun Ekran kartı RTX 600090 olsun. Mümkünse Assasin Creed Digital Age kaldırsın. Bütçem 100.000 TL. Final Fantasy CCCXXXIV çok abartı. Onu kaldırmasa da olur. 5 PB SSD isteyen ve 15 TB RAM isteyen oyun mu olur?
Mount&Blade Bannerlord bu hafta erken erişimden çıkacakmış galiba, RTX 4090 kaldırır mı Full halini?

O 40 yıl önceki ekran kartıydı. %100 kaldırmaz.

Son düzenleme:
Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Yeni konular

Geri
Yukarı