Yıl başında dolar düşer mi?

• Konuyu başlatan pusat57
  • Başlangıç Tarihi
  • Mesaj 8
  • Görüntüleme 1B
Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
P

pusat57

Ziyaretçi
Arkadaşlar yaklaşık 1 ay sonra filan PC toplayacağım ve şu anda dolar çok yüksek. Yol başında Vatan bilgisayar'da indirim olurmu acaba yada dolar düşer mi?

Şimdi demeyin yıl başıyla dolar ne alaka diye bi soriyim dedim. :)

Piyasayı tahmın etmek zor düşer derken yükseliyor felan asla emin olamassın ben yılbaşını bekle derim.

Ekonomimiz dışa bağlı olduğu için dışarıda ne oluyorsa yansıması aynen o olur. :)
Dolara bel bağlama bence indirimi gördüğünde %30 falan yılbaşında yapacaklarını tahmin ediyorum.

Ekonomimiz dışa bağlı olduğu için dışarıda ne oluyorsa yansıması aynen o olur. :)
Dolara bel bağlama bence indirimi gördüğünde %30 falan yılbaşında yapacaklarını tahmin ediyorum.

İnşaallah olur ya, dolar 1.80 filan'ken toplayamadım şimdi uğraş dur. :)

Yıl sonunda bu kurları da çok ararız şu indirimler yada 11.11 indirimlerinde bir kaç parça alınabilir.

Gittikçe artıyor. Artmaya devam edecek (büyük ihtimalle). 2 Kasım’dan sonra hiç iyi görmüyorum ekonomiyi.

Dolar yılbaşına kadar ağır ağır 10TL'ye yaklaşır. Kara cuma indirimi 11.11 indirimi var. Kampanya yakalarsanız bir tık daha ucuza alabilirsiniz. Şu an dolar 5TL'ye düşse bile satıcılar fiyat düşürmüyor ki düşmesi zor düşse dahi fiyatları etkilemez.

TCMB'nin yıl sonu dolar tahmini 7,89. Çoğu ekonomist en az 8,40 olacağını söylüyor. TCMB'nin tahmini pek inandırıcı değil. ABD seçimleri dövize büyük etkide bulunacak.

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Geri
Yukarı