Yıl oldu 2020 hala türbandan rahatsız olanlar var

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Daha fazla  
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Başörtüsü karşıtlığı eskide kaldı, geri kafalılıktan ibaret bi'şeydi zaten. Bence Tele1 izlemek de eskide kaldı, çok gereksiz bir kanal.

Ya hepimizin ailesinde başı kapalı vardır, Türkiye'nin gerçeği bu.
Uzaydan gelen inkarcı arkadaşlar var kendileri komik duruma düşüyorlar ya. :D

Bu ülkenin sağcısı da çomar solcusu da çomar diye boşuna demiyorum. Tek hücreli organizmalar.

Yukarıcıları (Allah Allah yallah yallah) ve aşağıcıları (ölcez guzum gebercez guzum alnını secdeden galdırma guzum) da sevmiyorum.

Rahatsız oluyorsanız takmayın dicem ama burdaki konu farklı. :)

Valla, açıkçası isterse krem peynire tapsınlar. Beni ilgilendirmez.
Bana orda ders anlatılıyor sonucta. Kendi düşüncelerini zorla dayatmadıgın sürece herkesin özgürlügünü yaşayabilir.

Hic politik dogruculuk kasamayacagim, cocugumun ogretmeni turbanli mi olsun turbansiz mi olsun diye sorsalar 100 bin defa turbanli olmasin derdim.

Dini kiyafetlerle takilan kimsenin objektif egitim verebilecegini hic sanmiyorum.

Bence bireyler 18+ yasina gelinceye dek dini herhangi bir kavramla sosyal/egitim sistemde karsilasmamalilar.

Başlığa istinaden kimsenin türban ile sorunu yok sadece bunu konuyu sürekli ısıtıp ısıtıp yok biz türbanlıları eziyorlar üniversiteye almıyorlardı muhabbetinden rahatsızız. Türban sorunu tamamen malum kesimin mağduruz politikasıyla oy toplamasından başka bir şey değil. Ailemde türbanlı yok olamaz da Türbanlıları sevmiyorum ama saygı duyuyorum onlarda bize saygı duydukları sürece problem yaşamıyoruz.

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Geri
Yukarı