Yılbaşı İndiriminden Oyun Tavsiyesi

aedrols

Hectopat
En fazla 15-20 TL, fazla sistem istemeyen, bilinmeyen küçük single player-hikaye oyunları önerir misiniz? (To The Moon, Undertale, Beholder, Bioschok, Dishonored tarzı)

Dün indirim de birkaç oyun aldım fakat bunlardan yalnızca "the mooseman"i -yaklaşık iki saatlik bir oyun süresinin ardından- bitirdim. Oyundan gayet memnun ayrıldığımı söyleyebilirim. Eğer İngilizcenize, orta düzey bir hikayeyi anlayacak düzeyde güveniyorsanız ve iki boyutlu olsa bile hoş grafikler arıyorsanız kesinlikle tavsiye ederim. Ayrıca oyun şu anda 3₺ gibi bir fiyata satılıyor.

Son düzenleyen: Moderatör:
This War Of Mine mümkünse complete edition
Metro Redux Bundle
The Long Dark
hepsini oynadım teşekkürler yine de
Mafia var.Steam de 22 TL fakat hi2games den 17 TL ye alabilirsin.https://www.hi2games.com/stm-mafia.html
oynadım teşekkürler
Dün indirim de birkaç oyun aldım fakat bunlardan yalnızca "the mooseman"i -yaklaşık iki saatlik bir oyun süresinin ardından- bitirdim. Oyundan gayet memnun ayrıldığımı söyleyebilirim. Eğer İngilizcenize, orta düzey bir hikayeyi anlayacak düzeyde güveniyorsanız ve iki boyutlu olsa bile hoş grafikler arıyorsanız kesinlikle tavsiye ederim. Ayrıca oyun şu anda 3₺ gibi bir fiyata satılıyor.
Maalesef ingilizce tek sıkıntım
Ori and the Blind Forest
Inside
Stardew Valley
This War of Mine
Aragami
911 Operator
Hollow Knight
Mafia 2
Spintires
Trine serisi
Little Nightmares
Don't Starve Together
teşekkürler

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı