Yılbaşında ne yapacaksınız?

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.
Ben bunu yapıcam:) Nolur linçlemeyin ben yılbaşı tarafını söylemek istedim ama kesitini böyle tam almışlar:(

Benim için diğer günlerden farkı olmayan başka bir gün daha.
Aradığım cevap buydu :D. Bana nevrotik diyorlar fakat böyle sahte mutluluklar ile özünde anlamsız bir günü büyütmek istemiyorum. Güzel vakit geçirecek olan arkadaşlara iyi eğlenceler dilerim, kendilerine ufaktan da olsa imrenmiyor değilim :D.

Eki Görüntüle 1618261

Bundan alıp çok fena partileyeceğim!
Rafta kalan ürün paketi bu abi :D.

Aradığım cevap buydu :D. Bana nevrotik diyorlar fakat böyle sahte mutluluklar ile özünde anlamsız bir günü büyütmek istemiyorum. Güzel vakit geçirecek olan arkadaşlara iyi eğlenceler dilerim, kendilerine ufaktan da olsa imrenmiyor değilim :D.

Rafta kalan ürün paketi bu abi :D.

Yani yarının senenin son günü olmasının veya gece 12'den sonra yeni yıla girmenin bana bir faydası olmadığı gibi yeni yıla giriyoruz diye her halta zam gelecek haberleri daha çok keyfimi kaçırdı. Umurumda değil yeni yıla girmek bu ülkede refah ve huzur olmadıktan sonra. Bana da nevrotik denilebilir belki o da umurumda değil. Bu arada yeni yıla girdik diye sarılanlara da ayar oluyorum sarılınca ne oluyor ki.

Yeni konular

Geri
Yukarı