Yılbaşında PS5'e zam gelir mi?

Bırakın adamı ne isterse alsın. Var diyor pc de Xbox da. Demekki hem bol parası hem de bol zamanı var. Önünü açın bu zenginlerin artık.

Bırakın adamı ne isterse alsın. Var diyor pc de Xbox da. Demekki hem bol parası hem de bol zamanı var. Önünü açın bu zenginlerin artık.
Hocam şükürler olsun paramız var ama boşa harcayacak paramız yok. En uygun ne fiyat oluyorsa onu denk getirmeye çalışıyorum. Zam gelir mi gelmez mi anlayamıyorum da. Yurtdışından getirtme ihtimalim de var ama garanti olayı korkutuyor.

Hocam şükürler olsun paramız var ama boşa harcayacak paramız yok. En uygun ne fiyat oluyorsa onu denk getirmeye çalışıyorum. Zam gelir mi gelmez mi anlayamıyorum da. Yurt dışından getirtme ihtimalim de var ama garanti olayı korkutuyor.

PC üzerine Xbox üzerine PS alıyorsun, bir de Türkiye de zam gelir mi diye soruyorsun. Herkes evet diyor. Anlamadığın yer tam olarak neresi?

Anlamadığım yer PS zam duyurusu yapmadığı sürece zam olur mu? Eğer stok gelirse resmi fiyattan geldiği için gereksiz pahalı fiyata alma durumu oluşuyor. Xbox'ı 4 bin gibi uygun fiyata aldım PC'yi de ona yakın bir fiyata aldım. Neredeyse ikisinin toplamının 3 katından daha fazla fiyat farkı var. Yoksa hiç düşünmeden alırım hocam.

İlla resmi fiyattan satmazlar. vergi var kargo var. bunlara hep zam biner. gücün varsa al. hakkını vereceksen al.

Yeni konular

Geri
Yukarı