Yılbaşından önce bir daha indirim olur mu?

• Konuyu başlatan per
  • Başlangıç Tarihi
  • Mesaj 14
  • Görüntüleme 425
1701286013499.png

Buradan alışveriş yaptım ve Apple ın yetkili servis sağlayıcısı olduğu yazıyor.Btk ya kayıtlı olduğunu da paylaşmışlar.Daha önce alışveriş yapmadan önce forumlarda araştırmıştım ve herhangi bir sorun yaşamadım.Piyasadan ucuz olma sebebi ise öğrenci belgenizi paylaşırsanız indirimli fiyattan yararlanabiliyorsunuz.

Eki Görüntüle 2035724
Buradan alışveriş yaptım ve Apple ın yetkili servis sağlayıcısı olduğu yazıyor.Btk ya kayıtlı olduğunu da paylaşmışlar.Daha önce alışveriş yapmadan önce forumlarda araştırmıştım ve herhangi bir sorun yaşamadım.Piyasadan ucuz olma sebebi ise öğrenci belgenizi paylaşırsanız indirimli fiyattan yararlanabiliyorsunuz.
Teşşekürler, Samsung Tab S9 ile arasında kaldım, ipad e karar verirsem buradan alırım.

Merhaba,

Görseldeki indirimi kaçırdım, yakında böyle bir indirim olma ihtimali var mı yılbaşından önce? 1300 lira gibi bir fark varmış ayın 9'unda.

Teşekkürler.

Maalesef hocam, başımız sağ olsun yılbaşı geldiği zaman 1 bilgisayar PSU parçasını bile ucuz fiyattan mum ile arayacak duruma geleceğiz, daha kötüsü artık bozuk PSU'lar bile abartı fiyatlardan satılmaya başlanacak.

Yeni konular

Geri
Yukarı