Yıldız Teknik Üniversitesi Elektrik Mühendisliği iyi midir?

Gordrhain

Hectopat
Makaleler
1
Daha fazla  
Meslek
Palyaço
11. Tercihim geldi. Bu sene çevremdeki çoğu kişide gariplikler oldu. O konulara çok girmeyeceğim. Sonuç olarak bana Ytü Elektrik mühendisliği geldi ve pek bir bilgim yok. Nasıldır? Güzel midir?

11. Tercihim geldi. Bu sene çevremdeki çoğu kişide gariplikler oldu. O konulara çok girmeyeceğim. Sonuç olarak bana Ytü Elektrik mühendisliği geldi ve pek bir bilgim yok. Nasıldır? Güzel midir?
Hem kampüsünüz hemde bölümünüz çok güzel hocam, hayatınızda başarılar diliyorum.

Her teknik üniversite gibi solcu yuvası. Fakat kampüsü falan gayet güzel.
Hocam o işlerle hiç ilgim yok. Kampüsünü ziyaret etmiştim ve bende beğendim. Bölüm aklımda yoktu. Listemde gelmesi muhtemel bölümler farklıydı çünkü.

Hem kampüsünüz hemde bölümünüz çok güzel hocam, hayatınızda başarılar diliyorum.
Çok teşekkür ederim hocam 🙏🏿

Seneye YKS'ye gireceğim. Yıldız teknik elektrik, makine, mekatronik veya kimya mühendisliği istiyorum. Şunlardan birini kazanayım başka bir şey istemiyorum.

Hazırlık öğrencisi olarak derslerden çok kampüsteki etkinliklerle ilgilendim. Kulüplerde bulunarak yeni insanlarla tanışıp faaliyetlerle aktif oldum. Davutpașa Kampüsü inanılmaz büyüleyici ve güzel bir kampüs. Umarım herkes hedeflediği yerlere gider ve mutlu bir şekilde hayatına devam eder.

Geri
Yukarı