Yıllar Sonra Kendi Rekorumu Kırmak...

TpszTelevizyon

Kilopat
Makaleler
24
Daha fazla  
Meslek
Makine Mühendisliği
Dota 1'i saymıyorum Dota 2'ye geçtikten sonra 2. elim Crystal Maiden ile 29'du sanırsam. Ardından Baratrum ile her yere koşturmaktan 31 öldürme ile geçmiştim. Yıllar sonra bir rekor daha kırdım pek bir şey değil ama benim için şu an şaşırdığım bir şey oldu. Tam 1 yıldır hiç bir oynamayınca insan o eski el kabiliyetini kullanamıyor. Eskiden iyi oynardım tutarlı oynardım. Kötü el olsa bile az olurdu. Şu an oyuna başlayalı yaklaşık 1 hafta oluyor. Steam indirimleri ile birlikte de bir kaç oyun indirdim. Her neyse bu bir hafta çok kötü oynadığım eller oldu, çok iyi değil ama iyi oynadığım eller oldu, normal eller oldu. Eskiye göre kötü ama elim alışıyor.

Bir de ben bu hafta hep random oynadığım için diğer modlarla uğraşmadım. Yetenek çekilişi diye mod gelmiş. Tıklayınca pro oyuncuların girmesi önerilir gibisinden diyor. Dedim ''sen kime ne diyorsun'' girdim. :D

Liken + BKB tek yoldu. Bende o yoldan gittim. Sonuç ortada:

izS7EHp.jpg

35 öldürme sayısı ile bu da yeni bir rekor oldu. Yarın random oynamaya devam... :) Bu bir ay elim alışsın oyuna azcık.

Aldığım yetenekler:

• Thirst(Bloodseeker yeteneği)
  • Glaives of Wisdom(Silencer yeteneği)............ 35 öldürmenin hakkını veren yetenek. Zaten Silencer normalde de iyi öldürme sayısı yapar. İyiyse gördüğünüz gibi oyunu da kurtarır. :)
  • Cold Feet(Ancient Apparition yeteneği)
  • Shadow Dance(Slark ultisi)

Rekor filan varsa paylaşın görelim. İçimizde ne cevherler var da biz görmüyoruz belki de... :)

Skor belki bazılarınıza küçümsenecek gibi gelebilir ama ben çok nadir görüyorum 30 üstü öldürme sayısı yapan. Ondan rekor sayısı diye bir şey başlattım gidiyor. Bakalım bu skoru ne zaman geçeceğim. Oyun biterken öldüm o kötü oldu. Krepler aldı ana binayı. :)

Takımıma gelecek olursak hepsinin oyunun ortalarına doğru olsa bile 0(sıfır) öldürme 5 ölüm gibi skorları vardı. O zaman yenilgiyi kabullendim neredeyse. Levellerine aldanmayın. BKB kasmadan önce karşı takımda ne var ne yok bana dalıyordu. Başarılı da oluyorlardı. Ben öldükten sonra takım felç zaten. Birisi adamların üstünden kaçmaya çalışıyor(ölüyor). Gerisi savaşarak ölüyor. :) Daha yeni oynadım dota profilimi bulup girin izleyin. Belli bir süre sonra indirip izlenmiyor. :)

Yalnız yetenek çekilişi gerçekten bir noktada zorlaşıyor. Çünkü siz onun yeteneklerini biliyorsunuz ama farklı bir yetenek atınca beyin duruyor bir an. Kimde ne var bakıyorsunuz. Biraz karışık ama güzel.

Son düzenleme:
Aslında rekora oynasaydım 40'ı geçerdim ama ben doğru kuleleri yıkıp ana binaya giriştim. :)

Buyurun bu da kanıtı:

cLivEFm.jpg

Bizim takıma bakarsan sağda solda dolaştıklarını görürsün. Ben orada adamlarla cebelleşeyim... :)

Uyarı! Bu konu 10 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı