Yıllardır Aradığım Şarkı...

Mustafa@PC

Hectopat
Makaleler
2
Yer
İstanbul
Daha fazla  
ATV'de 2000'li yılların başında bir dizi vardı Benimle evlenir misin diye, orda çok güzel bir sahnede Oya ve Bora'nın seslendirdiği bir şarkıyı 4-5 senedir arıyordum. 2010'a kadar zaman zaman aradım sonra umudu kestim. Şarkıyı kendim mırıldanmakla yetindim.

Ama bugün tekrar Google'a bir umut sorduğumda şarkıyı Youtube ve Facebook üzerine eklendiğini gösterdi. O an nasıl tıkladım nasıl açılmasını bekledim ve açılınca nasıl mutluluk ve hüzüne karıştım anlatam.

İşte o şarkı:

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Son düzenleyen: Moderatör:
Aslında çok peşine düşmedim ara ara aklıma geldikçe baktım ama demek ki bulacağım varmış çünkü hiç silinmedi hafızamdan sadece iki kere dinlememe rahmen (1.dizide 2.dizi tekrarı)

Ama bugün tekrar Google'a bir umut sorduğumda şarkıyı Youtube ve Facebook üzerine eklendiğini gösterdi. O an nasıl tıkladım nasıl açılmasını bekledim ve açılınca nasıl mutluluk ve hüzüne karıştım anlatam.

Uzun zamandan beri aradığım bir dizi vardı 90'larda yayınlanmış. Çocukluğumdan hayal meyal hatırlıyorum. En son 2 yıl önce Youtube'da yarım yamalak bulup az buçuk izleyebilmiştim, sonra da videoları yükleyen kişi sanırım silmişti. Aynı senin gibi sürekli Google'da aratıyordum bi umut. Geçen Eylül ayında yine aradım ve dizinin ilk bölümlerini Youtube'da buldum. Sağ olsun birisi Youtube'da ilk bölümden başlayarak eklemeye başlamış. Bende senin gibi çok mutlu olmuştum...

Uyarı! Bu konu 12 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı