Yıllardır aradığım MP3

Bu CD'lerden birinde zaten bende eminim bulursam paylaşacağım.
birde bu var. ama bu cdlerin neredeyse tamamında MP3 ve müzik var zaten. Bir de tek tek indirip bakma bence. Çünkü bir tanesi neredeyse 600 MB.

Yer sorunum yok. Aslında benim içinde çok iyi bir arşiv olmuş olur. Sanırım aradığım MP3'ü bulucaz diye eskiden belki arada alamadığım cdleri bile bulmuş olduk. Gerçekten muazzam arşiv. Gerçekten CD kapaklarını görünce bile o eski yıllar aklıma geldi. 32X CD Writer'ler vardı bazen CD'yi okumaz. CD'yi temizler tekrar takardık yine okumazsa CD okuyucunun kafasını temizleyen CD'ler vardı temizler öyle açardık. Etrafımdaki insanların neredeyse hiçbirinde CD yazıcı yoktu bize gelir CD kopyalardık. Ne hava atardım be. Şimdi'ki kasalarda CD sürücü takacak yer bile koymuyorlar. Onun yerine RGB LED takıyorlar görselliğe önem veriyorlar. Ahh ahh o yıllarda olsak keşke. :(

Merhabalar. Verdiğin linkteki tüm CD kalıplarını indirdim ve tüm klasörleri kontrol ettim. Maalesef aradığımı bulamadım. Büyük ihtimal aradığım 2000 yılı sonrası çıkan CD'ler. Başka link var mı bildiğin böyle?

Akşam bakarım muhtemelen hocam. Kaç yılında dinlediğinizi hatırlıyor musunuz tarihe göre tarama yaptırayım.
2000-2001 bu linkte filtreledim aynısımı bilmiyorum bir bakarsın şimdilik.

Akşam bakarım muhtemelen hocam. Kaç yılında dinlediğinizi hatırlıyor musunuz tarihe göre tarama yaptırayım.
2000-2001 bu linkte filtreledim aynısımı bilmiyorum bir bakarsın şimdilik.

Merhabalar. Maalesef yeni verdiğiniz linktekiler diğerleri ile aynı. İnanın yıl hatırlamıyorum. Farklı bir derginin CD'si sanırım. Bunlar olmadığına göre.
commodore.gen.tr diye bir site var orada adamlarda büyük bir arşiv varmış. Üye oldum ama adminin onaylamasını bekliyorum. Onayladıktan sonra bir konu açacağım umarım ilgilenirler.

Geri
Yukarı