Yıllık 14TL Kaspersky VPN fiyatlandırması gerçek mi?

Merhaba,
Kaspersky VPN satın almak istediğimde karşıma şöyle bir fiyatlama çıkardı. İnanasım gelmedi, aylık 99 TL olurken yıllık nasıl 14 TL oluyor? Sizce bu bir hata mı? Abone olsam daha fazla para çeker mi?

Eki Görüntüle 1984420

Tercüman hatası gibi duruyor aylık 20 TL'dir o yıllık 240 TL yapıyor.

Normalde 100 Mbit bağlantım var.
Windscribe ile 20-25 mbit arası alıyordum.
Kaspersky ile 80-85 mbit alıyorum. Hızı çok iyi.

Sırf bunun için ben bile alabilirim :)
Teşekkür ederim bilgilendirme için.
Fiyatı gayet uygun o halde.
Hele birde antivirüs ile birlikte kullanabiliyorsan efsane fiyat.

Sırf bunun için ben bile alabilirim :)
Teşekkür ederim bilgilendirme için.
Fiyatı gayet uygun o halde.
Hele birde antivirüs ile birlikte kullanabiliyorsan efsane fiyat.
Kaspersky plus aboneliği de yıllık benzer fiyatlara alınabiliyor. Kaspersky plus aboneliğinde VPN yanında ücretsiz geliyor.

Bilen arkadaşlara sormak istiyorum. Bende Kaspersky plus var ve 3 ay sonra bitecek. Ben bunun üstüne ekleme yapabiliyor muyum yoksa sıfırdan yine almak mı zorundayım?

Kaspersky plus aboneliği de yıllık benzer fiyatlara alınabiliyor. Kaspersky plus aboneliğinde VPN yanında ücretsiz geliyor.

Bilgilendirme için teşekkür ederim.
Ben antivirüs kullanarak sistemi yorma taraftarı değilim. Bilgisayara virüs sokacak işlemler yapmıyorum :) Normal kullanım düzeyinde Windows Defender yeterli geliyor bana.
Crack'li oyun kuracağım zaman onu da kapatıyorum anlık :)
VPN hizmeti lazım olabiliyor. Bir sürü ücretsiz VPN var fakat alabildiğim en maksimum hız 10 Mbps o da gece az kullanım olduğu zamanlarda.

Bilen arkadaşlara sormak istiyorum. Bende Kaspersky plus var ve 3 ay sonra bitecek. Ben bunun üstüne ekleme yapabiliyor muyum yoksa sıfırdan yine almak mı zorundayım?
Eğer lisansınızı kendi resmi sitesi üzerinden almışsanız yenileme tarihinde belirlediğiniz ödeme yönteminden ücret tahsil edilir. Harici bir yerden ürün anahtarı olarak aldıysanız yenileme olmaz süresi dolunca otamatik olarak biter. Bu arada eğer abonelik olarak aldıysanız yenileme fiyatları genelde ilk aldığınız fiyattan pahalı oluyor. Yeni bir My Kaspersky hesabı açıp daha uyguna alabilirsiniz. Tabii daha önce kullanmadığınız bir ödeme yöntemi ile yapın bu işlemi her ihtimale karşı.

Son düzenleme:
Eğer lisansınızı kendi resmi sitesi üzerinden almışsanız yenileme tarihinde belirlediğiniz ödeme yönteminden ücret tahsil edilir. Harici bir yerden ürün anahtarı olarak aldıysanız yenileme olmaz süresi dolunca otamatik olarak biter. Bu arada eğer abonelik olarak aldıysanız yenileme fiyatları genelde ilk aldığınız fiyattan pahalı oluyor. Yeni bir My Kaspersky hesabı açıp daha uyguna alabilirsiniz. Tabii daha önce kullanmadığınız bir ödeme yöntemi ile yapın bu işlemi her ihtimale karşı.
Benim ocakta bitiyor ve plus olanı almıştım 150 tlye. Tekrarlanan ödeme yöntemi de açıktı. Acaba yine 150 tl üzerinden mi kesecek yoksa fiyat farkı da ödeyecek miyim ?
Aslında yanlış okumadıysan hangi fiyattan aldıysan o fiyattan ücret kesilecek diye bir yazı vardı kaspersky ama tam emin değilim.

Yeni konular

Geri
Yukarı