Çözüldü Yıllık Game Pass satın alınabilir mi?

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.

Jhuelz

Hectopat
Daha fazla  
Meslek
öğrenci
Bilgisayar için yıllık Game Pass satışı var mı? Bir yerde müşteri hizmetlerini arayarak 13 aylık alınabileceğini okumuştum. Yakın zamanda tecrübe eden var mı?

Çözüm
12 Ay + 12 Ay + 12 Ay olmak üzere Live Gold satın alıp, kod ile aktifleştirdikten sonra 1 aylık Game Pass Ultimate satın aldığınızda mevcut Live Gold aboneliğiniz otomatik olarak 36 + 1 aylık Game Pass Ultimate aboneliğine dönüşecek. Başka hesaplarla uğraşmanıza gerek yok.

Tek dikkat etmeniz gereken nokta aboneliği kod olarak satın almanız.
Nereden alınabiliyor? Yasak değilse link paylaşabilir misiniz?

Yasak olan bir şey değil hocam kısaca şöyle anlatayım Xbox Series S sahibi olduğum için Xbox Live Gold üyeliği satın aldım 12 aylık hesabınızda aktif olarak Game Pass üyeliği bulunmaması lazım aldığınız Live Gold üyeliğini aktif edeceksiniz önce daha sonrada 1 aylık Game Pass üyeliği alacaksınız size soracak Live Gold üyeliğini 13 aylık Game Pass ultimete çeviriyi mi diye kabul edeceksiniz ve 13 aylık olacak. 3 yıla kadar yapılabiliyor dediğim şekilde.

Hocam emin misiniz ? Live Gold üyeliği Game Pass kapsamıyor diye okudum.
Live Gold'un üstüne Ultimate aldığında Gold, Game Pass üyeliğine dönüşüyor.
Hediye olarak al deyip iki tane 6 aylık 240 liraya alabiliyorsun.
45 de Ultimate toplam 285'e geliyor 1 yıllık. Ben 3 yıllık yaptım bu yolla.

Yasak olan bir şey değil hocam kısaca şöyle anlatayım Xbox Series S sahibi olduğum için Xbox Live Gold üyeliği satın aldım 12 aylık hesabınızda aktif olarak Game Pass üyeliği bulunmaması lazım aldığınız Live Gold üyeliğini aktif edeceksiniz önce daha sonrada 1 aylık Game Pass üyeliği alacaksınız size soracak Live Gold üyeliğini 13 aylık Game Pass ultimete çeviriyi mi diye kabul edeceksiniz ve 13 aylık olacak. 3 yıla kadar yapılabiliyor dediğim şekilde.
Hocam sizde konsol var sanırım. Benim PC’de de olur mu acaba ? Sıkıntı çıkmasın. Yaklaşık 250-300 tl gibi bi fiyat var. Boşa gitmesin ?

Hocam sizde konsol var sanırım. Benim PC'de de olur mu acaba? Sıkıntı çıkmasın. Yaklaşık 250-300 TL gibi bir fiyat var. Boşa gitmesin?

Şu an hem konsol hem PC de aynı üyeliği kullanıyorum hocam. Ultimete demek zaten bütün üyelikleri almak demek oluyor o yüzden sorun olmaz.

Hocam satmak derken nasıl yapıyorsunuz ? Daha önce satın aldığım FH 4 hesabından başım yandığı için pek bulaşmak istemiyorum. Ufak bir açıklarsanız sevinirim.

Hocam satmak derken nasıl yapıyorsunuz ? Daha önce satın aldığım FH 4 hesabından başım yandığı için pek bulaşmak istemiyorum. Ufak bir açıklarsanız sevinirim.
Yeni bir hesap açıp kodu giriyorsunuz. Yeni üye olduğunuz için Xbox size özel bir bonus veriyor ( Bu da ek üyelik süresi ) Bu şekilde üyelik 11 ay oluyor. Ben de size hesabı ve şifresini veriyorum. Tabiki şifresini değiştip kullanabilirsiniz. Dediğiniz FH4 hesabı offline ve ortak heaplar oluyor genelde. Satıcı istediği gibi şifresini değiştirip hesabı sizden alabiliyor.

Yeni bir hesap açıp kodu giriyorsunuz. Yeni üye olduğunuz için Xbox size özel bir bonus veriyor ( Bu da ek üyelik süresi ) Bu şekilde üyelik 11 ay oluyor. Ben de size hesabı ve şifresini veriyorum. Tabiki şifresini değiştip kullanabilirsiniz. Dediğiniz FH4 hesabı offline ve ortak heaplar oluyor genelde. Satıcı istediği gibi şifresini değiştirip hesabı sizden alabiliyor.
Hocam son olarak siz bana kod mu satıyorsunuz yoksa hesap mı ? Hesap ise bilgileri değiştirilebilir mi ( e-posta ve şifre ) ?

Yeni konular

Geri
Yukarı