Yine Dolandırıldım

layisxq

Decapat
Diğer konumu okumuşsunuzdur, o telefoncu gibi konuşan kişi de kendisiymiş, ses değiştirici ile beni kandırmış. Sadece babam fark etti seslerin aynı olduğunu. Şaka gibi. Numarayı savcılığa versem IP falan bulunur mu?

Son düzenleme:
Diğer konumu okumuşsunuzdur, o telefoncu gibi konuşan kişi de kendisiymiş, ses değiştirici ile beni kandırmış. Sadece babam fark etti seslerin aynı olduğunu. Şaka gibi. Numarayı savcılığa versem IP falan bulunur mu?

Geçmiş olsun hocam, hakkınızı arayın. Savcılığa gidip suç duyurusunda bulunun, her kanıt niyetine geçecek unsuruda teslim edin.

Geçmiş olsun hocam, hakkınızı arayın. Savcılığa gidip suç duyurusunda bulunun, her kanıt niyetine geçecek unsuruda teslim edin.

Teşekkür ederim, edeceğim öyle yapmaktan başka çarem kalmadı sanırım ailem de çıkacağı varmış nasip değilmiş deyip boş veriyor ama ben dediğiniz gibi yapacağım

Aman hocam geçmiş olsun bir dahakine daha dikkatli olursunuz savcılığa başvurmayı ihmal etmeyin bu arada.

Geçmiş olsun polise teker teker anlatın savcılığa kadar gidin. Allah yardımcın olsun kanka

Teşekkür ederim kankam başka çaremiz yok zaten
Hocam olayların sonucunu da ileride paylaşırsanız sevinirim, sizin için de pahalı bir tecrübe olmuş umarım tazminatıyla geri alırsınız paranızı.😞
Tabi paylaşırım, inşallah diyelim teşekkürler 🙂

Konudan bağımsız. 7K'yı tanımadığın birine göndermen ayrı bir hata ama Pro yerine sıfır 11 alabilirdin. En azından kafan rahat olurdu ve sıfır cihaz sonuçta. Veya az ekleyip 12 mini falanda olabilirdi.
Neyse olan olmuş artık, arkadaşların dediği gibi polise/savcılığa gidip anlatın bakalım. Nasıl oluyormuş. Yakalanırsa falan dava manyağı yaparsın bu arada, oradan aldığın parayla telefonu beleşe getirsin. Nasıl fikir?
Sormak lazım, bende tam bilmiyorum. Geçmiş olsun bu arada.

İlk dolandırılma konunuzu atabilir misiniz?

Yeni konular

Geri
Yukarı