Yine elektrik faturası ve yine isyan

Ne yapalım hocam, bir tek siz ödemiyorsunuz. Herkes ödüyor. Şimdi baktım da kendi faturama 82 TL kullanım bedeli var. Toplam ödenecek fiyat 146 TL. Hiç izlemediğim TRT benden 2 TL vergi alıyor.

Verdiğim oy haram zıkkım olsun diyene kadar, sen doğru adamlara oy vermeyi öğreneceksin o halde. Haram zıkkım olmuyor işte, yıllardır anlayamadınız mı bunu?

Yıllardır gözlerinizi kapadınız, şimdi de bunların yüzünden herkes çeksin cefasını. Anlamadığım nokta da hem oy veren bunlar, hem de zırlayan bunlar. Geçenlerde de bir video çekmişti bu arkadaş. Her ay çekecek sanırım.

İcraat, icraat, icraat...

Arkadaşlar yorum yazarken daha dikkatli olmalıyız. Sonuçta burası genel bir forum. Ayrıca adamlar oy vermiş pişman olmuş. Kazanılmaları gerek. Koyun vesaire hakaret ederek sonuca olumlu bir etkiniz olmayacak. Bu arkadaşlara yanlış yaptığını anlatmanın tam zamanı.
Silivri soğuktur bir de şimdi onu da eklemek lazım.

Elektrik Faturası > 100 TL denkleminde fark ediliyorki bu denklemi yaşayan koyunların isyan etme eylemini gerçekleştirdiği gözlenmektedir.
Researchgate > Çomars and their probability to awaken after seeing electric bills (1993)
:D

Arkadaşlar yorum yazarken daha dikkatli olmalıyız. Sonuçta burası genel bir forum. Ayrıca adamlar oy vermiş pişman olmuş. Kazanılmaları gerek. Koyun vesaire hakaret ederek sonuca olumlu bir etkiniz olmayacak. Bu arkadaşlara yanlış yaptığını anlatmanın tam zamanı.

Ben yine de bazı arkadaşların düşündüğü gibi, bu kitlenin bunca yıl boyunca sabit fikirliliklerinden vazgeçmemesinin, o kadar kolay affedilecek bir olgu olduğunu düşünmüyorum.

Uyarı! Bu konu 6 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı