Yiyecek yeme rekorlarınızı paylaşın

Aynı gün okulda döner yemiştim. Üstüne eve gelince de biraz yedim. Akşam vakti de 4 dürüm tantuni yedim. Bir de dolu dolu hepsi :D Gece yatamadım ama. Çok pis ateş basmıştı.

Başka bir gün de bir ton saray dolması, yaprak sarma ve börek yemiştim. Misafir falan geldi bayağı o yüzden kıyak olmuştu. Aslında kilo alırım ama çok yemek yemiyorum genellikle.

Bir gün hayvan gibi açtım annemle babam lahmacun yaptırıcaz demişti kahvaltı yapmamıştım o gün 8 tane yemiştim lahmacun rekorum o ama yine de kilo alamamıştım.

İnanılmayacak gibi ama yolda kalmıştık ertesi gün o açlıkla 10'a yakın etli ekmek yedim
1 litre ayran gece saat 10'da kendimden geçmişim.

Hocam foruma hoş gelmişsiniz yeni fark ettim teknolojik şeylere etiketleyebilirsiniz

ROM
Root
TWRP vb.

yabancılık çekmezssiniz umarım.
Hocam ben eskilerdenim çok fazla hesap değiştirdim zamanla şimdilik bunda takılıyorum. Sağolun düşünceliğiniz için.

5 yumurta 1.5 ekmek tost 8 lahmacun art arda 3 tombul ayran 2 et döner art arda 😀

Ne demek belki forumlarda gezerken teşekkür etmeyi istedigim ama en son giriş tarihi 5 yıl olan birisiniz belki de.
2017'de foruma katılmıştım ilk hesabımda daha sonra 3 yıl kullanıp bıraktıydım o hesabı. O zamanlar moderatörler çatır çutur ceza veriyorlardı yazım hatalarından falan. Şimdi o kadar sert değiller. O zamanlar aktiflik 3 katı daha fazlaydı neredeyse şimdi bayağı düşmüş.

5 yumurta 1.5 ekmek tost 8 lahmacun art arda 3 tombul ayran 2 et döner art arda 😀
ohio'da sıradan bir kahvaltı (!)
maxresdefault.jpg

2017'de foruma katılmıştım ilk hesabımda daha sonra 3 yıl kullanıp bıraktıydım o hesabı. O zamanlar moderatörler çatır çutur ceza veriyorlardı yazım hatalarından falan. Şimdi o kadar sert değiller. O zamanlar aktiflik 3 katı daha fazlaydı neredeyse şimdi bayağı düşmüş.

Hala iyi ama ya.

Herkes bu konunun altında bir oturuşta en çok yediği yemeği ve miktarı paylaşsın.

Başlıyorum:

1- 1,5 KG karışık şerbetli tatlı.
2- 8 Tane tavuk dürüm döner.
3- 1,5 KG soğuk baklava.
4- 2 Paket domatesli makarna.
5- 1,5 KG Mantı.
6- 4 Kıymalı pide + 6 lahmacun.

Dipnot: Hepsi farklı günlerde yenildi.
8 Tane tavuk döner dürüm yediğim gün benim için en zor gündü diyebilirim. O kadar şişmiştim ve acı içindeydim ki ayakta çocuk doğurur gibi bir pozisyonda 1 saat beklemiştim acıdan. Sindirene kadar canım çıktı. Bir de protein uzun sürede sindiriliyor ya.😂

Yeni konular

Geri
Yukarı