YKS 2023'e nasıl çalışılmalı?

muhammed burak

Hectopat
Etüte gitmiyorum, 2 haftadır 10 saat civarı çalışıyorum, TYT netim 50 civarı çok kötü, çok konu eksigim var. Matematikte soruları anlamıyorum beynim yetmiyor, matta 10 net civarı geliyor, ama 2022 YKS de 22 net yaptım matematikten, AYT kısmım da çok kötü, sadece apotemi trigonometri faskülünü bitirdim. TYT ve AYT de her konuda 0 degilim bilgi birikimim var. Sadece konu ve pratik eksikligim var. Yıldız teknik bilgisayar istiyorum 10k, OBP 97 şu an. 9-10-11. sadece sınavdan sınava çalıştım. 12 de açıga geçecegim.

Sahip oldugum kaynaklar:

Geometri: Kenan kara 345 geometri, benim hocam geo soru bankası, endemik soru bankası.

Matematik: Benim hocam ilyas güneş 345 mat, benim hocam konu anlatım föyü, AC1l TYT mat soru bankası (zor)

Fizik: Ertan sinan şahin setini aldım. Hız ve renk soru bankası, 345 fizik soru, 4K fizik soru bankası,

Kimya: Kimya adası 345 kimya, palme soru bankası, sınav yayınları.

Biyoloji: Selin hoca 345 biyoloji, palme soru bankası, endemik biyoloji soru bankasıı.

Türkçe: Benim hocam veya rüştü hoca hız ve renk soru bankası, limit soru bankası, bilgi sarmal paragraf. 3D simülasyon paragraf denemesi.

Nasıl ders programı oluşturacagımı bilmiyorum, bir konudan kaç soru çözmeliyim yardımını bekliyorum. Şimdiden teşekkür ederim.

Son düzenleyen: Moderatör:

Geri
Yukarı