YKS 2023'e son 8 gün kala neler yapılmalı?

R6 Liu Kang

Decapat
Daha fazla  
Herkese iyi sosyaller iyi akşamlar dostlar. Yaklaşık olarak 8 gün gibi bir süre kaldı sınava ve sene boyu kendimi hiçbir zaman aşırı kasmayan biri olmuş olsam da sürecin bitecek olması heyecan verici cidden. Size sorum şu 95-105 arası TYT ve 60 civarı AYT yapıyorum. Bu netleri sınav gününe kadar sabit tutmak için sizce neler yapılmalı. Deneme çözüyorum vakit buldukça ancak fizikte formüller bir denemede aklımdayken diğer denemede çıkıyor sizce bir günümü fizik ve kimya formül ezberlerine vermem mantıklı mı?

Herkese iyi sosyaller iyi akşamlar dostlar. Yaklaşık olarak 8 gün gibi bir süre kaldı sınava ve sene boyu kendimi hiçbir zaman aşırı kasmayan biri olmuş olsam da sürecin bitecek olması heyecan verici cidden. Size sorum şu 95-105 arası TYT ve 60 civarı AYT yapıyorum. Bu netleri sınav gününe kadar sabit tutmak için sizce neler yapılmalı. Deneme çözüyorum vakit buldukça ancak fizikte formüller bir denemede aklımdayken diğer denemede çıkıyor sizce bir günümü fizik ve kimya formül ezberlerine vermem mantıklı mı?
Full tekrar videoları izleyebilirsin.

Son 3 güne kadar YouTube'dan tekrar videoları izleyebilirsin. Son 3 günde de bence kafanı dağıtmaya bak rahatlat kendini. Başarılar.

Öneride bulunan herkese teşekkürler arkadaşlar dediğiniz gibi tekrar videoları ile destekleyeceğim kendimi birkaç gün daha.

Merhaba.

Bu vakit aralığında öncelikli olarak sağlığınıza dikkat edin.
Sağlık olmadan bir hiçiz :)

Son güne kadar çalışmak zaten imkansız ancak kalan sürede hiç değilse 3 gün kalana kadar deneme çözmeye ve konu tekrar videoları izlemeye çalışın.

Şimdiden başarılar dilerim.

Merhaba.

Bu vakit aralığında öncelikli olarak sağlığınıza dikkat edin.
Sağlık olmadan bir hiçiz :)

Son güne kadar çalışmak zaten imkansız ancak kalan sürede hiç değilse 3 gün kalana kadar deneme çözmeye ve konu tekrar videoları izlemeye çalışın.

Şimdiden başarılar dilerim.

Teşekkürler hocam zaten hem bedensel hem de ruhsal olarak kendimi hiçbir zaman sıkmadım ama gereksiz vakitte harcamadım çok fazla . Dediğiniz gibi 2-3 gün daha deneme çözerek devam etmeyi düşünüyorum.

Geri
Yukarı