YKS başvuru bilgileri getirilemedi hatası

cont.inticozi

Centipat
Daha fazla  
Aday işlemleri sisteminden YKS başvurusunda bulunduktan sonra, bir buçuk hafta boyunce "başvuru bilgilerini güncelle" kısmında "başvuru bilgileri getirilemedi" hatası alıyorum bu normal gibi görünmüyor nedenini bilen varsa yazsın.

Dosya Ekleri

• Ekran görüntüsü 2024-03-05 123147.png
    Ekran görüntüsü 2024-03-05 123147.png
    77 KB · Görüntüleme: 30
Son düzenleyen: Moderatör:
Bir sıkıntı olabilir ÖSYM'yi arayın parayı yatırmıştnız değil mi?
parayı yatırdım ama nasıl arayacağım 4446796 dan bahsediyorsan arıyorum otomatik telesekreter çıkıyor telefona 6 seçenek sunuyor hiç biri sorunumla ilişkili değil

numarayı aradım ve (1- şifre unuttuysanuz biri) (2- sınav merkezi değişikliği için ikiyi) (3- sınav görevli işlemleri için üçü) (4-engelli aday işlemleri için dördü) (5-yurtışı adaylar için beşi) (6- ösymnin yapmış olduğu sınavlar için altıyı) tuşlayınız

hocalarıma yazdım dalga geçiyorlar bunun normal olduğunu ve başvuru sürecinin bittiğini bununda normal olduğunu söylüyorlar ben yinede hiç güvenmiyorum ya sınava giremezsem 1 yılım boq yoluna gidecek

Son düzenleme:
Parayı yatırdım ama nasıl arayacağım 4446796'dan bahsediyorsan arıyorum otomatik telesekreter çıkıyor telefona 6 seçenek sunuyor hiçbiri sorunumla ilişkili değil.

Numarayı aradım ve (1- şifre unuttuysanuz biri) (2- sınav merkezi değişikliği için ikiyi) (3- sınav görevli işlemleri için üçü) (4-engelli aday işlemleri için dördü) (5-yurtışı adaylar için beşi) (6- ÖSYM'nin yapmış olduğu sınavlar için altıyı) tuşlayınız.

Hocalarıma yazdım dalga geçiyorlar bunun normal olduğunu ve başvuru sürecinin bittiğini bununda normal olduğunu söylüyorlar ben yine de hiç güvenmiyorum ya sınava giremezsem 1 yılım boq yoluna gidecek.

Hocam sizin için şimdi tekrar denedim bende direkt açılıyor cihaz değiştirip dener misin?

Geri
Yukarı