YKS durumu ve hedefler

Arda Adanır

Hectopat
Daha fazla  
Arkadaşlar az önce yaptığım TYT denemesi 64 net geldi. AYT'de kalan konularım.
Matematik: İntegral.
Fizik: Çembersel harmonik açısal momentum elektrik manyetizma dalgalar modern fizik.
Biyoloji: Destek hareket sindirim sistemi dolaşım sistemi solunum sistemi boşaltım sistemi üreme sistemi ekoloji bitki.
Kimya: Çözeltiler enerji hız denge elektrik organik.
TYT ve AYT matematiğim iyi durumda. TYT ve AYT fenim çok eksik.
2 haftadır aşağıdaki programı uygulamaktayım.
Buraya kendime ve sizlere not bırakmak istiyorum. Elimden gelenin en iyisini yapacağım ve bu 2 aylık süreci çok iyi yöneteceğim. Hedefim olan 50k sıralamaya ulaşacağım. Başarabileceğime inanıyorum arkadaşlar elimden geleni yapacağım. Sonuçlar açıklandığında buraya güncelleme yapacağım iyi sosyaller.

Dosya Ekleri

• resim_2024-04-08_090320797.png
    resim_2024-04-08_090320797.png
    422,8 KB · Görüntüleme: 48
Arkadaşlar az önce yaptığım TYT denemesi 64 net geldi. AYT'de kalan konularım.
Matematik: İntegral.
Fizik: Çembersel harmonik açısal momentum elektrik manyetizma dalgalar modern fizik.
Biyoloji: Destek hareket sindirim sistemi dolaşım sistemi solunum sistemi boşaltım sistemi üreme sistemi ekoloji bitki.
Kimya: Çözeltiler enerji hız denge elektrik organik.
TYT ve AYT matematiğim iyi durumda. TYT ve AYT fenim çok eksik.
2 haftadır aşağıdaki programı uygulamaktayım.
Buraya kendime ve sizlere not bırakmak istiyorum. Elimden gelenin en iyisini yapacağım ve bu 2 aylık süreci çok iyi yöneteceğim. Hedefim olan 50k sıralamaya ulaşacağım. Başarabileceğime inanıyorum arkadaşlar elimden geleni yapacağım. Sonuçlar açıklandığında buraya güncelleme yapacağım iyi sosyaller.
Dostum programı nereden yaptın?
Şablon var mı elinde?

Bende TYT Türkçe,matematik,sosyal ve fen denemesi aldım fakat henüz başlamadım. Konu eksiğim fazlasıyla var ayt kısmında. Sence denemeleri nasıl yerleştirmeliyim programa?

Bende TYT Türkçe,matematik,sosyal ve fen denemesi aldım fakat henüz başlamadım. Konu eksiğim fazlasıyla var ayt kısmında. Sence denemeleri nasıl yerleştirmeliyim programa?
TYT kısmında konu eksiğin olsa bile matematik harici türkçe sosyal fen olarak branş denemelerini çöz.

Son düzenleyen: Moderatör:
Dostum programı nereden yaptın?
Şablon var mı elinde?

İnternetten aldım programı. Maalesef şablonu yok.

Bende TYT Türkçe, matematik, sosyal ve fen denemesi aldım fakat henüz başlamadım. Konu eksiğim fazlasıyla var AYT kısmında. Sence denemeleri nasıl yerleştirmeliyim programa?

Bu programdaki gibi çözebilirsin konu eksiği olmasına rağmen faydasını gördüm. Ekstra konu çalışmadım.

Geri
Yukarı