YKS için program önerisi

aslanbeyixx

Centipat
Arkadaşlar YKS sınavına hazırlanıyorum. Sayısal bölümünden ve yazın başından beri çalışıyorum neredeyse ama TYT netim Matematik yüzünden yükselmiyor. Hep stabil 65'de falan kaldı hayır ilk başlarda çok bu kadar çalışmıyordum ama bu aralar 12-13 saat çalıştığım halde yine de konular yetişmeyecek gibi geliyor. Bir program yapıyorum TYT tekrarı ve AYT konu çalışma + soru çözümü yetişmiyor arkadaşlar. O güne ne yapmam gerek netlerim de yükselmiyor.

Cidden o 12 saatin hakkını verip çalışıyorsanız elbet yararı olacaktır. Ama 4-5 saat çalışan birinden daha verimsiz çalışıyorsanız o kadar saat, isterseniz 24 saat çalışın bir yararını göremezsiniz.

TYT netinin sabit kalması bu aylarda bence normal. AYT ile de ilerledikçe TYT netleriniz yükselecektir. Siz düzgünce çalışmaya devam edin, moral bozmayın. Emeğinizin karşılığını alırsınız inşallah.

Programa gelince, üçünü aynı gün yapmanız bence gereksiz. TYT tekrarlarınızı hafta sonu yapın. Çoğunluk olarak da hafta içi AYT çalışın, soru çözün vs. tavsiyemdir.

Cidden o 12 saatin hakkını verip çalışıyorsanız elbet yararı olacaktır. Ama 4-5 saat çalışan birinden daha verimsiz çalışıyorsanız o kadar saat, isterseniz 24 saat çalışın bir yararını göremezsiniz.

TYT netinin sabit kalması bu aylarda bence normal. AYT ile de ilerledikçe TYT netleriniz yükselecektir. Siz düzgünce çalışmaya devam edin, moral bozmayın. Emeğinizin karşılığını alırsınız inşallah.

Programa gelince, üçünü aynı gün yapmanız bence gereksiz. TYT tekrarlarınızı hafta sonu yapın. Çoğunluk olarak da hafta içi AYT çalışın, soru çözün vs. tavsiyemdir.
Teşekkürler de program yapamıyorum ya doğru düzgün ne öneriyorsunuz

Sayısal alanım. Yan taraftaki saatlere bakmayın onlara uymuyorum. Artık günlük 8 9 saate çıkacağım.

Dosya Ekleri

• 16108817815031654116071.jpg
    16108817815031654116071.jpg
    170,2 KB · Görüntüleme: 72

Yeni konular

Geri
Yukarı