YKS kitap önerisi

Mehmet2839

Decapat
Daha fazla  
Merhaba. Şu an meslek lisesinde öğrenciyim 11.sinifim artık TYT AYT'ye çalışmak istiyorum ama nasıl baslicagimi bilmiyorum önümde 1 yıl 3 ay var şu 3 ayda TYT'yi bitirmek istiyorum sizce nasıl bir yol izlemeliyim ondan sonra AYT(sayısal) geçmek istiyorum.
Sizce nasıl başlamalıyım? Matematik konusunda 49 günde rehberlerle matematigi alacağım büyük ihtimalle geri kalanı ne yaprim?

Kamplar bence önemli değil. İlk önce tyt konu başlıklarına bakıyorsun daha sonra video izlemeye başla. Örnek tyt fizikten başlayacaksın. Daha önceden dinlediğin anlatımını beğendiğin ve çok uzun anlatmayan birinden konuları dinle, ardından soru çöz. Ama sıkı bir şekilde çalış.

Kamplar bence önemli değil. İlk önce tyt konu başlıklarına bakıyorsun daha sonra video izlemeye başla. Örnek tyt fizikten başlayacaksın. Daha önceden dinlediğin anlatımını beğendiğin ve çok uzun anlatmayan birinden konuları dinle, ardından soru çöz. Ama sıkı bir şekilde çalış.
Özcan Aykın dr.biyoloji görkem şahin Eyüp b. İzle

Bu gülme emojisini atanların derdi ne anlamıyorum. Üfürükten bahanelerle çalışmamazlık yapmasalardı. Evet gerçekten tyt 3 ayda biter.

Yeni konular

Geri
Yukarı