YKS optik hatası

segaha123

Decapat
Daha fazla  
İyi akşamlar, ben 17 Haziran'da olan TYT sınavına girdim, cuma günü optikler yayınlamış optikleri kontrol ettiğimde saçma bir olaya denk geldim. Benim yüzde yüz emin olduğum işaretlediğim sorular optikte alakasız şıklar olarak işaretlenmiş olarak gördüm, iki örnek verecek olursam Türkçede 1.sorunun doğru cevapı e bende optikte e şıkkını işaretlediğimden adım kadar eminim. Ama optikte b şıkkı işaretli? İkinci örnek sosyalde İsmet İnönü sorusunda aynı şekilde doğru şıkkı işaretlememe rağmen optikte alakasız bir şık işaretlenmiş. Cuma günü itiraz dilekçemi ilettim, yarın içinde sonucu öğreneceğim. Daha önce başınıza böyle bir olay geldi mi? Sizce olumlu bir sonuç çıkar mı?

Son düzenleyen: Moderatör:
Bende anlamadığım bir şekilde geldi sınavım, özellikle Türkçe. Optik değiştirileceği çok zor bir şey, ondan dolayı bu şekilde geldi diye kabul etmiştim sınavımı.

İyi akşamlar, ben 17 Haziran'da olan TYT sınavına girdim, cuma günü optikler yayınlamış optikleri kontrol ettiğimde saçma bir olaya denk geldim. Benim yüzde yüz emin olduğum işaretlediğim sorular optikte alakasız şıklar olarak işaretlenmiş olarak gördüm, iki örnek verecek olursam Türkçede 1.sorunun doğru cevapı e bende optikte e şıkkını işaretlediğimden adım kadar eminim. Ama optikte b şıkkı işaretli? İkinci örnek sosyalde ismet inönü sorusunda aynı şekilde doğru şıkkı işaretlememe rağmen optikte alakasız bir şık işaretlenmiş. Cuma günü itiraz dilekçemi ilettim, yarın içinde sonucu öğreneceğim. Daha önce başınıza böyle bir olay geldi mi? Sizce olumlu bir sonuç çıkar mı?

Hocam itiraz dilekçesini postayla mı ilettiniz? Ve itirazınızın olumlu veya olumsuz sonucu burayla paylaşabilir misiniz?

Hocam itiraz dilekçesini postayla mı ilettiniz? Ve itirazınızın olumlu veya olumsuz sonucu burayla paylaşabilir misiniz?
itirazımı incelediklerini söylediler ve herhangi bir hata olmadığını ilettiler bu şikayeti başka mercilere iletebilir miyim dedim burdan başkası bakmaz dediler,kısaca hata yok deyip kapattılar usta

Yeni konular

Geri
Yukarı