YKS senesinde PC alınır mı?

XxNOYA

Centipat
Daha fazla  
Merhaba oncelikle arkadalsr. Benim bu yıl lise son senem malum YKS geldi PC alınır mı? Alınmaz mı sormak istedim fiyatlarda bir yandan artıyor sınav çalısmamı bozar mı vb. Destek olursanız mutlu olurum.

Hocam malum fiyatlar sürekli artıyor ne kadar erken o kadar iyi ancak sınav senesinde çalışmanızı bozup bozmaması size bağlı bir kenarda durur yalnızca ders amaçlı kullanır arada bir oyun oynarım derseniz ayrı ama kendime söz geçiremem saatlerce oyun oynarım diyorsanız alınmaz.

Merhaba oncelikle arkadalsr. Benim bu yıl lise son senem malum YKS geldi PC alınır mı? Alınmaz mı sormak istedim fiyatlarda bir yandan artıyor sınav çalısmamı bozar mı vb. Destek olursanız mutlu olurum.
Oyuna düşkün biri iseniz almayın. Fakat ben oyun oynamam ders için alırım diyorsanız alın bence.

Hocam malum fiyatlar sürekli artıyor ne kadar erken o kadar iyi ancak sınav senesinde çalışmanızı bozup bozmaması size bağlı bir kenarda durur yalnızca ders amaçlı kullanır arada bir oyun oynarım derseniz ayrı ama kendime söz geçiremem saatlerce oyun oynarım diyorsanız alınmaz.

Ya simdi Valorant oyunuyom ama sıkıyor zaten yaş geldi zevk vermiyor o kadr dersamacli bir de is icin kullanmak istiyorum

Reis almazsan bir daha ki yila 2 kati (iyi ihtimal) pahaliya alacaksin YKS de mezuna kalir bir daha ki sene kazanirsin ama PC fiyatlari ucuzlamaz al gitsin.

Ya simdi Valorant oyunuyom ama sıkıyor zaten yaş geldi zevk vermiyor o kadr dersamacli bir de is icin kullanmak istiyorum.

Hocam al o zaman günde 1-2 el çok sıkıntı çıkartmaz ama kendini kaptırırda dalarsan oyuna yazık olur bir sene daha kaybedersin. En kötü koyarsın bir kenara gerekirse şifre falan koydur elleyeme ama al dursun bir kenarda malum fiyatlar her gün artıyor.

Yeni konular

Geri
Yukarı