YKS sınav sonucuna göre tercih

Emre adam

Zeptopat
Daha fazla  
Arkadaşlar merhaba bu sene YKS sınav sonucuma göre Yıldız Teknik Üniversitesi inşaat mühendisliği bölümü geliyor. Ama internetten baktığımda inşaat mühendisliğinin okunmaması gerektiğini duydum.
1) Yıldız Teknik Üniversitesi inşaat mühendisliği.
2) Sakarya elektrik elektronik mühendisliği.
3) Yıldırım Beyazıt Üniversitesi makine mühendisliği (İngilizce)
4) Dokuz Eylül makine mühendisliği.
Hangisini yazmalıyım emin olamadım.
Yardımcı olursanız sevinirim.

Son düzenleme:
Arkadaşlar merhaba bu sene YKS sınav sonucuma göre Yıldız Teknik Üniversitesi inşaat mühendisliği bölümü geliyor. Ama internetten baktığımda inşaat mühendisliğinin okunmaması gerektiğini duydum.
3) Yıldırım Beyazıt Üniversitesi inşaat mühendisliği (İngilizce)
İnşaatta YTÜ tutuyorsa diğer ünilerdeki inşaatı eleyin bence. Birde inşaat ne kadar inişli çıkışlı olsa da bitecek bi sektör değil ama aklınıza takıldıysa sakarya ve dokuz eylül arasında tercih yapabilirsiniz. İstanbulda yaşıyorsanız sakarya gidiş gelişi kolay olur, okurken gezmek eğlenmek istersenizde izmir derim.

İnşaatta YTÜ tutuyorsa diğer ünilerdeki inşaatı eleyin bence. Birde inşaat ne kadar inişli çıkışlı olsa da bitecek bi sektör değil ama aklınıza takıldıysa sakarya ve dokuz eylül arasında tercih yapabilirsiniz. İstanbulda yaşıyorsanız sakarya gidiş gelişi kolay olur, okurken gezmek eğlenmek istersenizde izmir derim.
Teşekkürler.

Son düzenleyen: Moderatör:
3) Yıldırım Beyazıt Üniversitesi makine mühendisliği (İngilizce)
Inşaat bitiyor diyenler bilgisayar ve yazılım mühendisliğinin fanboyları.10 sene önce inşaat mühendisliği en çok tercih edilen mühendislikti ne oldu millet bina mi dikmiyor artık? Birde tercih listenizi geniş tutun derim 4 tercih risktir.

Geri
Yukarı