YKS sınav yeri değişikliği için dilekçe kabul ederler mi?

Dino Ortolani

Hectopat
Arkadaşlar merhaba ben Bartın'da üniversite okuyorum ama sınav parası yatırdığım zaman okuduğum üninin şehrinde sınava girmek istedim orayı kabul etmedi memleketimde kabul etti.

Memleketim de buraya 14 saat benim bir de son dönemim olduğu için tek ders sınavına gireceğim.

Gidip gelmesi masraf olacak çok YKS sınavları için yer değişikliği dilekçesi oluyormuş. Onu nasıl gönderebilirim? Şu an sınava tam 15 gün 19 saat var.
Bunu kabul ederler mi? Şu an bulunduğum yerde yapmalarını istiyorum.

Sanmıyorum ama bir şansını dene.

Öğretmenlere de danışabilirsin. Belki onlarda yardımcı olur ama hiç sonradan değiştirdiklerini falan duymadım.

İlk tercih Bartın 2. tercihe memleketinizi mi yazdınız?
Bütün tercihleri girmek istediğiniz şehrin ilçelerini yazmanız gerekiyordu. Şansını dene yine de.

İlk tercih Bartın 2. tercihe memleketinizi mi yazdınız?
Bütün tercihleri girmek istediğiniz şehrin ilçelerini yazmanız gerekiyordu. Şansını dene yine de.

Bartın'ı yazdım hadi dedim Bartın olmadı Karabük Düzce yazayım oralar da olmayınca memleketim bir ilçe ve memleketim bağlı olduğu il kaldı.

Hocam sınav yeri için dilekçe yazmam gerek dilekçeyi nasıl yazmalıyım diye sorarsan sana ne şekil yazacağını nasıl yazacağını söyler.

Hocam teşekkür ederim yarın sabah ilk işim liseye gidip konuşmak olacak.

Peki yardım ederlerse kesin kabul olur mu emin misiniz 15 gün kaldı ya sınava onun için soruyorum.

Ben Hatay'da yaşadığım için aynısı arkadaşımın başına geldi hocalardan yardım aldık dilekçeyi tarif ettiler dediği şekilde de ilettik Hatay'dan osmaniyeye aldılar sınavı.

Ben Hatay'da yaşadığım için aynısı arkadaşımın başına geldi hocalardan yardım aldık dilekçeyi tarif ettiler dediği şekilde de ilettik Hatay'dan osmaniyeye aldılar sınavı.
Sınav yerini. Gün konusunda bilgim yok malesef. Umarım olur. Ama dilekçe ile hallediliyor. Şu gün kaldı bu gün kaldı olur mu soruna bişe diyemem.

Ben Hatay'da yaşadığım için aynısı arkadaşımın başına geldi hocalardan yardım aldık dilekçeyi tarif ettiler dediği şekilde de ilettik Hatay'dan Osmaniye'ye aldılar sınavı.

Sınav yerini. Gün konusunda bilgim yok maalesef. Umarım olur. Ama dilekçe ile hallediliyor. Şu gün kaldı bugün kaldı olur mu soruna bir şey diyemem.

Hocam yarın sabah liseye gidip deneyeceğim bakalım ama siz hatay da mışsınız ya deprem bölgesi olduğunuz için ondan da olmuş olabilir mi?

Depremin etkisi yani

Yeni konular

Geri
Yukarı