YKS sınavı için nasıl çalışılmalı?

Scream_00

Kilopat
Daha fazla  
Ben YKS sınavına gireceğim ama lisedeki derslerin hiçbirini bilmiyorum. Okulu bitireli çok oldu. Okumak istediğim bölüm sayısal olduğu için YKS sınavından sonra YouTube kanallarının 2023 için çekilen videolarını izleyip mi sınava hazırlanayım, yoksa sıfırdan lisenin derslerini tekrar mı edeyim? Eğer ki ünüversitede lisenin derslerine bağlantılı konu anlatılırsa ve bilemezsem ne olacak? Ne yapmalıyım? Bana yardım eder misiniz?
2023 sınavına hazırlanacağım.

Son düzenleyen: Moderatör:
Ben YKS sınavına gireceğim ama lisedeki derslerin hiçbirini bilmiyorum. Okulu bitireli çok oldu. Okumak istediğim bölüm sayısal olduğu için YKS sınavından sonra YouTube kanallarının 2023 için çekilen videolarını izleyip mi sınava hazırlanayım, yoksa sıfırdan lisenin derslerini tekrar mı edeyim? Eğer ki ünüversitede lisenin derslerine bağlantılı konu anlatılırsa ve bilemezsem ne olacak? Ne yapmalıyım? Bana yardım eder misiniz?
2023 sınavına hazırlanacağım.

Tam olarak seviyen nedir 4 işlem biliyor musun? Eğer temelin kötü ise; karekök 0 matematik öneriyorlar ama ben hiç çözmediğim için bilmiyorum. Matematiğe ilk adım kitabını bitirip 345 başladım. Ben de 2023 te sayısaldan gireceğim ne yapıp edip iyi hazırlanmalıyız sınava. @LAPSEKİLLİ BIG SMOKE

Tam olarak seviyen nedir 4 işlem biliyor musun? Eğer temelin kötü ise; karekök 0 matematik öneriyorlar ama ben hiç çözmediğim için bilmiyorum. Matematiğe ilk adım kitabını bitirip 345 başladım. Ben de 2023 te sayısaldan gireceğim ne yapıp edip iyi hazırlanmalıyız sınava. @LAPSEKİLLİ BIG SMOKE
Dört işlem biliyorum. Orta okulun matematiğini yapabiliyorum. Temel dediğin orta okul ise temelim var. Ama temel dediğin lise mi? orta okul mu?
Eğer matematiğin sıfırsa İlyas Güneş ile başlayabilirsin istersen.
Orta okul matematiğini yapabiliyorum.

Anlıyorum, o zaman İlyas Güneş ile başlayabilirsin. En sıfırdan alarak zora doğru gidiyor zaten İlyas hoca, tam seviyene göre anlatım yapıyor.
Bu videoya baktım ama anlamadım. Benim ilk önce konuyu öğrenmem gerekiyor. Sonra soru çözümü.
Sıfırdan başlıyor üslü köklü sayılara kadar öğretiyor sonra TYT'ye başlıyorsun işte. İstersen TYT başla 345 alıp.
Önce konuyu öğrenmeden olacak gibi değil. Sıfırdan lise matematiğini, fiziği ve kimyayı tekrar edeceğim. Onlar bittikten sonra da TYT, AYT'ye bakarım artık. Yapacak bir şey yok.

Bu videoya baktım ama anlamadım. Benim ilk önce konuyu öğrenmem gerekiyor. Sonra soru çözümü.

Önce konuyu öğrenmeden olacak gibi değil. Sıfırdan lise matematiğini, fiziği ve kimyayı tekrar edeceğim. Onlar bittikten sonra da TYT, AYT'ye bakarım artık. Yapacak bir şey yok.

Dostum seviyeni tam olarak söylesen bir şeyler diyeceğiz de lise diyorsun ama AYT bilginde yok. Eğer temelin varsa 345 TYT matematik kitabını al 2022 olan sonra mert hocanın 70 günde TYT matematik kampını izle sonra 345'i çöz. TYT bitince AYT başlarsın. Fen için de aktif serisini öneririm. @LAPSEKİLLİ BIG SMOKE hocamın daha iyi önerisi vardır belki bu konuda.

Yeni konular

Geri
Yukarı