YKS sınavında arkama baktım kopya sayılır mı?

Soner Özaşık

Hectopat
Daha fazla  
Bu sene girdiğim YKS sınavında sınıfta en ön köşede oturuyorum. Aynı sınıfta arka çaprazımda kalan arkadaşım var en köşede o da. Sınavın son 30 dakikası falan refleksif olarak arkadaşıma baktım önüme dönerken gözetmenle göz göze geldik. Kopyadan sınavım iptal olmaz değil mi?

Bu sene girdiğim YKS sınavında sınıfta en ön köşede oturuyorum. Aynı sınıfta arka çaprazımda kalan arkadaşım var en köşede o da. Sınavın son 30 dakikası falan refleksif olarak arkadaşıma baktım önüme dönerken gözetmenle göz göze geldik. Kopyadan sınavım iptal olmaz değil mi?
Sınavın iptal olsaydı o anda iptal olduğunu söylerdiler sana.

Sanmıyorum hocam. Her sınavda oluyor öyle tek tük şeyler tekrarlanmadıya sıkıntı olmaz heralde. İnşAllah iyi geçmiştir.

Sanmıyorum hocam. Her sınavda oluyor öyle tek tük şeyler tekrarlanmadıya sıkıntı olmaz heralde. İnşAllah iyi geçmiştir.
Sınavım iyi geçti. Umarım bir sıkıntı çıkmaz teşekkür ederim.
Sınavın iptal olsaydı o anda iptal olduğunu söylerdiler sana.
Teşekkürler içim rahatladı.
Kağıdınızı elinizden alırlar ve işlem yaparlardı.
O zaman sıkıntı yok içim rahatladı teşekkürler.

İptal olsa da olmasa da sana o anda belli etmezler. Rapora yazılar. Sonuçta görürsün ne karar verildiğini. Ama arkaya dönmeyle sorun olacağını sanmıyorum.

Uyarı! Bu konu 6 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı