YKS ve MSÜ ertelenebilir mi?

wontagadra

Hectopat
Sizce YKS ve MSÜ sınavları ülkenin ve dünyanın şu andaki durumundan dolayı ertelenebilir mi?

Son düzenleyen: Moderatör:
Ben de öyleyim hedefin neydi? 😊
MSÜ sınavına asıl giriş amacım TYT benzeri olacağı için öngörü ve sınav stresi yaşamak.

Ama onun dışında kazanırsam Deniz harp okumayı düşünüyorum, hava ve kara düşünmüyorum ama.

MSÜ sınavına asıl giriş amacım TYT benzeri olacağı için öngörü ve sınav stresi yaşamak.

Ama onun dışında kazanırsam Deniz harp okumayı düşünüyorum, hava ve kara düşünmüyorum ama.
Anladım benimde amacım aynı şekilde kendimi görmek için. Başarılar dilerim yolunda. Tanışmak isterim bu arada.

Diğer konuda Kırşehir'de olduğunuzu belirtmiştiniz galiba.

Ben size çok uzak kalıyorum :)

Bu arada sizin asıl hedefiniz nedir?
Olsun mesafeler sıkıntı değil gönüller yakın oldukça. İsterseniz sizde tanışmak isterim gerçekten. İstemezseniz de saygı duyarım tabiki de zorlanacak bir şey yok. Ayrıca Kırşehirli olduğumu belirtmiştim önceki konuda şuanda 7 küsur yıldır Kırıkkale'de ikamet ediyorum.

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı