YKS yerleştirme sonuçları ne zaman açıklanır?

4K TYT ve AYT soru bankası, yine 4K TYT geometri, Acil Matematik LTİ ve logaritma-diziler fasikülleri, 3D AYT, Orijinal TYT, 345 TYT, Acil Matematik AYT, Karat Yayınları Elit Geometri kitaplarını çözmüşüm. Hepsi bitmedi tabii, hepsini bitirmek zaman israfı olurdu. Bu kadar çok olmasının sebebi bazılarının hocalarımdan ve kuzenimden gelmesi. Fazla olmasının avantajı da bir konuyla ilgili olabildiğince fazla soru görebilmek.

Deneme olarak da Acil Matematik geometri branş denemeleriyle Orijinal ve Acil Matematik'ten TYT, 3D'den de AYT branş denemeleri yapmıştım.

Anlatırım elbette. Okuyan birkaç kişiyle konuşmuştum, öve öve bitirememişlerdi desem yeridir. Beklentiler yüksek gideceğiz, bakalım :D
Hocam problemler için önerileriniz var mı? Temel ve orta zorlukta problemleri yapabiliyorum ama zor problemlere gelince yapamıyorum.

Hocam ben sizi en az 25 yaşındadır diye tahmin ediyordum, çok gençmişsiniz :D.

Hocam problemler için önerileriniz var mı? Temel ve orta zorlukta problemleri yapabiliyorum ama zor problemlere gelince yapamıyorum.

Hocam ben sizi en az 25 yaşındadır diye tahmin ediyordum, çok gençmişsiniz :D.
Problemlerle ilgili ayrıca kitap almadım hiç. Okulun verdiği Karekök Rutin Olmayan Problemler kitabı vardı ama çok çözmedim, pek sınavda gelecek türden sorular yoktu gördüğüm kadarıyla. Toprak'ın problemler kitabını çözen birkaç arkadaşım vardı, iyi diyorlardı. İncleme fırsatım olmadı ama, soruların zorluğu açısından yorum yapamayacağım.

Problemler konusunda soruyu çok dikkatli okumanızı öneririm. Ben bazen hızlı yapacağım diye üstünkörü okuyordum, neyin ne olduğu kafamda karışıyordu. 10 saniye daha fazla okuyun ama iyice anlayın. Bazı problemler daha hikayenin ortasında ne soracağını belli edebiliyor. O tarz durumlarda kenara sorunun çözümüne yardımcı olacağını düşündüğünüz şeyleri not alıp öyle okumaya devam edebilirsiniz soruyu. Bende işe yaramıştı.

E devletten bir türlü giriş yapamadım, saatlerdir deniyorum. Girebilen var mı?

4K TYT ve AYT soru bankası, yine 4K TYT geometri, acil matematik lti ve logaritma-diziler fasikülleri, 3D AYT, orijinal TYT, 345 TYT, acil matematik AYT, karat yayınları elit geometri kitaplarını çözmüşüm. Hepsi bitmedi tabii, hepsini bitirmek zaman israfı olurdu. Bu kadar çok olmasının sebebi bazılarının hocalarımdan ve kuzenimden gelmesi. Fazla olmasının avantajı da bir konuyla ilgili olabildiğince fazla soru görebilmek.

Deneme olarak da acil matematik geometri branş denemeleriyle orijinal ve acil Matematik'ten TYT, 3D'den de AYT branş denemeleri yapmıştım.

Anlatırım elbette. Okuyan birkaç kişiyle konuşmuştum, öve öve bitirememişlerdi desem yeridir. Beklentiler yüksek gideceğiz, bakalım :D

Anladım teşekkürler hocam. Tekrardan tebrik ederim.

@Bora Dere Tebrik ederim harika bir sonuç cidden. Diğer yerleşen arkadaşları da tebrik ediyorum. Benim de istediğim bölüm oldu sonunda. Mezuna kalacak arakdaşlar hiç üzülmesin, daha iyisi oluyor emin olun. Başarılar size de :)

E devletten bir türlü giriş yapamadım, saatlerdir deniyorum. Girebilen var mı?
E devlet girişi hata veriyormuş evet. Akşama doğru düzelir tahminen.

Tebrik ederim hocam. Burs olayından haberiniz var mı? Temel bilimler bursunun kapsamını genişletmişler. Ve bir soru daha sorayım, başka nereleri tercih etmiştiniz?

Yeni konular

Geri
Yukarı