YKS yerleştirme sonuçları ne zaman açıklanır?

@Bora Dere Tebrik ederim harika bir sonuç cidden. Diğer yerleşen arkadaşları da tebrik ediyorum. Benim de istediğim bölüm oldu sonunda. Mezuna kalacak arakdaşlar hiç üzülmesin, daha iyisi oluyor emin olun. Başarılar size de :)

E devlet girişi hata veriyormuş evet. Akşama doğru düzelir tahminen.
Siz nereyi kazandınız rounded yapımcısı hocam?

Nihayet sisteme girebildim. Nedense Aday İşlemleri Sistemi'nin ana sayfasındaki e-Devlet ile giriş butonu çalışmıyor. Giriş yapabilmek için e-Devlet portalına giriş yapıp oradan AİS'e girmek zorunda kaldım.

Her neyse, puanım çok kötüydü. Yine de 2 yıllık bilgisayar programcılığına şansımı denemek istedim. Maalesef yerleşemedim. Önümüzdeki senenin sınavına daha iyi hazırlanmam gerekli artık.

Nihayet sisteme girebildim. Nedense Aday İşlemleri Sistemi'nin ana sayfasındaki e-Devlet ile giriş butonu çalışmıyor. Giriş yapabilmek için e-Devlet portalına giriş yapıp oradan AİS'e girmek zorunda kaldım.

Her neyse, puanım çok kötüydü. Yine de 2 yıllık bilgisayar programcılığına şansımı denemek istedim. Maalesef yerleşemedim. Önümüzdeki senenin sınavına daha iyi hazırlanmam gerekli artık.
Bende yerleşememişim, üzücü oldu açıkçası. Epey bir tadım kaçtı, bir sene daha bu stresi çekmek zor olacak ama yapabilecek bir şey yok.

Tebrik ederim hocam. Burs olayından haberiniz var mı? Temel bilimler bursunun kapsamını genişletmişler. Ve bir soru daha sorayım, başka nereleri tercih etmiştiniz?
Teşekkür ederim. Burslar konusunda pek bilgim yok. Araştırmıştım biraz, sadece ilk 3 tercihe verilen yemek bursunu görmüştüm. Bir de bu bölüme özel YÖK bursu varmış galiba ama detaylarına hakim değilim. Hacettepe Yapay Zeka 3. tercihimdi. 1. TOBB burslu Yapay Zeka, 2. de Hacettepe Bilgisayar Mühendisliği'ydi.

Ben eem 4.sınıfa geçtim fakat okuyan arkadaşlarım var. Sen neleri merak ediyorsun cevaplamaya çalışırım.
Hocalar nasıl bunaltıyorlar mı veya sınavları gereksiz zorluyorlar mı? Bir de okulun imkanları nasıl, öğrenci kulüpleri, yemek fiyatları vs? Genel olarak 4 yıl boyunca okuldan memnuniyetine 10 üzerinden kaç puan verirsin?

Teşekkür ederim. Burslar konusunda pek bilgim yok. Araştırmıştım biraz, sadece ilk 3 tercihe verilen yemek bursunu görmüştüm. Bir de bu bölüme özel YÖK bursu varmış galiba ama detaylarına hakim değilim. Hacettepe Yapay Zeka 3. tercihimdi. 1. TOBB burslu Yapay Zeka, 2. de Hacettepe Bilgisayar Mühendisliği'ydi.
Temel bilimler bursu diye araştırın hocam. Temel bilimler bursunun kapsamı yapay zeka mühendisliği, yapay zeka ve veri mühendisliği bölümleriyle genişletildi. İlk beş binde olduğunuz için dört bin lira/ay burs alacaksınız. Şimdiden hayırlı olsun.

Geri
Yukarı