YKS'de her bölüm için ayrı kitapçık veriliyor mu?

womanizer217

Decapat
Daha fazla  
Merhaba. 2024'te YKS'ye gireceğim ve sınav esnasında neler oluyor bilmek istiyorum. Daha önce deneyimlemiş arkadaşlar bilgilendirebilir mi? Ve ben MF öğrencisiyim Tm'den bölüm seçebilmek için kitapçıktaki TM sorularını da mı çözmeliyim yoksa her bölüm için ayrı kitapçık falan mı veriliyor?

Son düzenleyen: Moderatör:
1 kitapçık veriliyor. Onun içinde 4 ayrı bölüm var. İstediğiniz yerleri çözüp, kodlayabilirsiniz.

Tek kitapçık veriliyor. AYT bölümünde TS-MF-TM dahil bütün derslerin sorularını içeren bir kitapçıktan bahsediyoruz. Hangi bölümü okuyorsanız o bölümü içeren derslerin sorularını çözün. Diğerleri sadece diğer kategorideki (TS-TM) bölümlerin sıralamasını ve puanını etkiler.

Merhaba. 2024'te YKS'ye gireceğim ve sınav esnasında neler oluyor bilmek istiyorum. Daha önce deneyimlemiş arkadaşlar bilgilendirebilir mi? Ve ben MF öğrencisiyim Tm'den bölüm seçebilmek için kitapçıktaki TM sorularını da mı çözmeliyim yoksa her bölüm için ayrı kitapçık falan mı veriliyor?
Bu konuya açıklık getirmek lazım.Bölüm olayı sadece sen istediğin bölüme gönderecek olan dersleri yoğunlaştırıp seni oraya yönlendirmek.Yani sınavda tek kitapçık oluyor sen MF öğrencisisin TM sorularını çözemedim diye bir şey yok istediğini çözebilirsin hepsinin puanı hesaplanıyor zaten sınavda sen MF öğrencisisin neden TM den girdin diyen olmaz.

Geri
Yukarı