YKS'de nasıl bir yol gidilmeli?

Technopat forumda Doping Hafıza derseniz bununla karşılaşırsınız muhtemelen:

Eki Görüntüle 1940810
Öyle valla ahahahah

İhtiyacınız olan şeyler: İnternet, YouTube, Telefon-tablet-bilgisayar, DİSİPLİN.
YKS için fazlasıyla kaliteli hocalar zaten mevcut. Dershanenin kattığı tek şey ise disiplin oluyor.
Hepside var hocam ama kararsız kaldım kendim idare edebilir miyim diye ama yaparım

Kişiye göre değişir.
Endüstri meslek liseli bile olsan ders azmin ve çalışıyorsan yaparsın.
Boş ama çok çalışmayla değil orta ama anlayarak çalıştığın işe yarar.
Kafasında üniversite olmayan kişiye istersen Doping Hafıza istersen dershane eğitimi görmesini sağlarsan bile sonuç değişmez.

Hocam bunları zaten biliyorum sorduğum soruya kimse cevap vermemiş ben burada uygulama ve dershanenin performansını sormuştum.

Son düzenleme:
Kaçıncı sınıfsınız? Benim mezun senem. Geçen yıl nitelikli bir okula gitmeme rağmen 1. dönem ağırlıkla dershaneye gittim ve pişman oldum. Okul ve dershaneyi 12. sınıfta sağlıklı bulmuyorum artık, bana çok zararı dokundu. Bu yıl içinse ben de Doping Hafıza-Puan eğitim ve YT hocaları arasında kaldım. Doping Hafıza ile görüşmemden memnun kalmadım.
DP.png

Uygulama içindeki sorular dışında 100 soru sorma hakkı tanımış. 100 soru ne yahu? 1 TYT denemesinde 120, ortalama bir soru bankasında 1000+ soru var. Yani kanımca çok yetersiz gelecektir. Koçla 10 görüşme demiş, 2 haftada bir görüşsen bile 20 hafta yapar. Bunun da denetim açısından zayıf geleceğini düşündüm. Tabii bu biraz da size bağlı. Bir de çok dijital. Tamam, bir sürü soruları olabilir ama gerçek sınavda o soruları ekrandan çözmeyeceğiz. Yakın temas gerekecek ve bu konuda bu programın yetersiz kaldığını düşünüyorum.

Zaten sınavları yetiştiremediğim için mezuna kaldım. Bunun bir tedavisi de çok soru çözmek. Ben o yüzden tercihimi YT + koç olarak yaptım.

Kaçıncı sınıfsınız? Benim mezun senem. Geçen yıl nitelikli bir okula gitmeme rağmen 1. dönem ağırlıkla dershaneye gittim ve pişman oldum. Okul ve dershaneyi 12. sınıfta sağlıklı bulmuyorum artık, bana çok zararı dokundu. Bu yıl içinse ben de Doping Hafıza-puan eğitim ve YT hocaları arasında kaldım. Doping Hafıza ile görüşmemden memnun kalmadım.
Eki Görüntüle 1941257
Uygulama içindeki sorular dışında 100 soru sorma hakkı tanımış. 100 soru ne yahu? 1 TYT denemesinde 120, ortalama bir soru bankasında 1000+ soru var. Yani kanımca çok yetersiz gelecektir. Koçla 10 görüşme demiş, 2 haftada bir görüşsen bile 20 hafta yapar. Bunun da denetim açısından zayıf geleceğini düşündüm. Tabii bu biraz da size bağlı. Bir de çok dijital. Tamam, bir sürü soruları olabilir ama gerçek sınavda o soruları ekrandan çözmeyeceğiz. Yakın temas gerekecek ve bu konuda bu programın yetersiz kaldığını düşünüyorum.

Zaten sınavları yetiştiremediğim için mezuna kaldım. Bunun bir tedavisi de çok soru çözmek. Ben o yüzden tercihimi YT + koç olarak yaptım.

Kesinlikle haklısın benim bu sene ilk senem ve ilk senemden direk kazanmak istiyorum çünkü uğraşmakdan sıkılan bir insanım bu yüzden varımı yogumu ortaya koyacağım ama bu soru aklıma çok takılmıştı sağolasın knkm

Kadir gümüş ile karıştırmışım benim hatam.

Yeni konular

Geri
Yukarı