YKS'de temel olmadan 400 puan yapılabilir mi?

tarikrustw

Centipat
Daha fazla  
Ben ilk kez YKS sınavına gireceğim. Ve sonunda kararımı verdim. Mütercim tercümanlık okuyacağım.
Hedefim büyük fakat 300 puanla bile üniversite var o yüzden bu bölümü seçtim. Ayrıca İngilizceyi gerçekten seviyorum.
Şimdi sorum, temelim olmadan günde 8 saat çalışarak 400 puan gelir mi?

Saygılar.

Dağı delen suyun kuvveti değil sürekliliğidir. Yani 8 saat çalışacaksınız da sürekli 8 saat verim alacak mısınız?

Bence sorulması gereken soru ne kadar değil nasıl çalışmalıyım. 8 saat inandırıcı gelmiyor çünkü. Güzel bir program hazırlayarak kademeli bir şekilde 1-2 ayın sonunda maksimuma denk getirirseniz olabilir. Bahsettiğiniz puan ulaşılmaz dğeil

Ben ilk kez YKS sınavına gireceğim. Ve sonunda kararımı verdim. Mütercim tercümanlık okuyacağım.
Hedefim büyük fakat 300 puanla bile üniversite var o yüzden bu bölümü seçtim. Ayrıca İngilizceyi gerçekten seviyorum.
Şimdi sorum, temelim olmadan günde 8 saat çalışarak 400 puan gelir mi?

Saygılar.
Hocam puana bakma bence sıralamalara bak. Tabiki yapabilirsin dilden alıyor diye biliyorum TYT'den 70-80 yapsan YDT'den de bir şeyler yapsan derece bile yaparsın :D

Usta yapacağım ben galiba ya. Psikolog randevum var. Şu an ufaktan başladım. Şunu alacağım ne dersiniz? :En Kapsamlı TYT Başlangıç ve Bitirme Seti Konu Anlatımı, Soru Bankaları, Denemeler 31 Ürün 1008Sayfa Fiyatları ve Özellikleri
Hayır sakın böyle şeyler alma. Dershane hocalarına, okul hocalarına nazik bir dille kaynak önermesini iste öyle al. Durumum el vermez diyorsan ikinci el satan kitapçılar oluyor oralardan al. Ben öyle yapıyordum :D

Yeni konular

Geri
Yukarı