YKS'ye 4 ay kala nasıl çalışılmalı?

@Oğuzhan Can45 AYT matematiğe neden şimdi başlamıyorsunuz? TYT'de hangi konudasınız?

Beraber başladım zaten basit eşitsizlikler polinom fonksiyon karmaşık sayılar sayı basamakları bölünebilme onlara çalışıyorum. MSÜ'den sonrada logaritma limit türev integral ve trigonometri çalışacağım. Sizce ne yapmalıyım neden başlamalıyım.
@Oğuzhan Can45 AYT matematiğe neden şimdi başlamıyorsunuz? TYT'de hangi konudasınız?
Tyt de 2 kere tekrar yapiyorum şuan ebob ekoktayim 3 haftaya biter problemlerim iyi zaten tyt ayt ortak konulara yoğunluk vericem bu zamanda.

@Oğuzhan Can45 anlıyorum. Tekrarla çok vakit kaybetmekten ziyade pazar günlerini matematik için tekrara ayırabilir, konu başına 2-3 soru çözebilirsiniz.

Basit eşitsizlikler polinom fonksiyon karmaşık sayılar sayı basamakları bölünebilme onlara çalışıyorum. MSÜ'den sonrada logaritma limit türev integral ve trigonometri çalışacağım. 90 günde biter mi? Sizce ne yapmalıyım nereden başlamalıyım?

@shush internete yazacaksın en çok çıkan konular şeklinde. Oradan senelere göre bakaraktan en çok ve her sene çıkan konulara bakıp onlara çalışacaksınız. Sonra da çıkmış soru üzerinden de gerisini tamamlayacaksınız. Yani çalışmanın başka bir yöntemi yok ki ve hani son aya atın dedim diye de gidip denemedeki fen sorularına bakmamazlık etmeyin. Onların nasıl yapıldığını öğrenin.

Temel düzey olduğu için gözümü pek korkutmuyor aslında. Çalışmaya başlayacaktım ama İngilizceden çok eksiğim olduğu için önce bir netleri 60-65 civarlarına getirip sonra başlarım dedim. Öneriniz için teşekkürler, aklımda birkaç yol ürettim şu an.

Geri
Yukarı