LGS'ye 1 ay kala nasıl çalışılmalı?

İşin zor ama 1.5 hızda ders videosy izlemeni öneririm boş zamanında da soru çöz.

Ben de bu sene LGS'ye gireceğim. Konu rksiğin varsa konu eksiklerini gider ama çok da bir gelişim göremezsin en fazla 7 net falan artar.

Arkadaşlar LGS'ye fazla çalışmadım. Ne önerirsiniz?

Deneme sınavlarından kaç puan alıyorsun.

Konu eksiğin varsa konu çalış yoksa da her gün en az 1 deneme çöz. Ben de bu sene gireceğim.

Ben de hiç çalışmadım 2. kez gireceğim. :( öncekindeki gibi değil bu sefer yapamadığım soruları çözmeyip yapabildiklerimi çözeceğim. :)

2. kez girilebiliyor mu? O üniversitede değil mi? Ve yapamadığınız sorular size bir şry katan sorulardır. Yapamadığınız sorularin üzerine gitmenizi tavsiye ederim.

2. kez girilebiliyor mu? O üniversitede değil mi? Ve yapamadığınız sorular size bir şry katan sorulardır. Yapamadığınız sorularin üzerine gitmenizi tavsiye ederim.

Önceki sınavda matematiği bilmememe rağmen hepsini çözdüm yanlışlar doğruları götürdü ve kaybettim. Bu sefer aynı hataya düşerek kaybetmek istemiyorum. Açıktan okuyup bir işte çalışma hedefim var.

Önceki sınavda matematiği bilmememe rağmen hepsini çözdüm yanlışlar doğruları götürdü ve kaybettim. Bu sefer aynı hataya düşerek kaybetmek istemiyorum. Açıktan okuyup bir işte çalışma hedefim var.

Ben LGS sınavı anindan bahsetmedim orada bilmediğiniz sorulari boş bırakın tabii. Ama LGS'ye 2. kez giremezsin.

Geri
Yukarı