YKS'ye 7 ay kala nasıl çalışılmalı?

polS

Picopat
Daha fazla  
Merhabalar, sınava az bir zaman kaldı ve ben bunca zaman çalışmadığımın pişmanlığını yaşıyorum. TYT-AYT'ye 7 ay kala nasıl çalışılmalı? Temelim yok diyebilirim, ona göre tavsiyeler verirseniz alabilirim. Hedefim ise yazılım mühendisliği, biliyorum imkansız olduğunu ama ne kadar çalışırsam o kadar yakın olurum diye düşünüyorum. Bana güzel program önerebilecek arkadaşlar varsa şimdiden teşekkürler.

@LAPSEKİLLİ BIG SMOKE, sizi bu kategoride çok görüyorum, o yüzden etiketlemek istedim.

TYT denemesi çözdün mü hiç? Çözdüysen net değerlerini paylaş da ona göre bir öneride bulunalım.

Hiç stres yapmadan tyt konularını bitirip. Ayt ye geçmek çok mantıklı olacaktır Tyt 2 ayınızı aldığını düşünürsek kalan 5 ayda Ayt abanıp 50k yı garantilersiniz. İşi Gözde büyütürsen biter dostum hayata basit bak

TYT denemesi çözdün mü hiç? Çözdüysen net değerlerini paylaş da ona göre bir öneride bulunalım.

Çözmedim hocam.

Biraz rahatladım diyebilirim teşekkürler.

Benim Hocam'ın özellikle kimyası mükemmel. Bakabilirsiniz.

TYT'ye çok fazla vakit ayırmanızı önermiyorum. AYT önemli olsun sizin için. TYT ile sadece 2 yıllık bölümler yazabilirsiniz.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için çerezleri kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…