YKS'ye az süre kala hangi konulara çalışılmalı?

Dosya Ekleri

• V2.png
    314,9 KB · Görüntüleme: 32
Okumamam nasıl daha iyi 2. kez giriyorum hatırlatırım.
Hocam 2. kez aklınız başınıza gelmedi mi ? "Yahu ben bir kere girdim, onda da batırdım." demediniz mi ? 15 gününüz kalmış. Güzel bir 2 senelik tutturmanız bile kolay değil. 15 günde TYT bitirecek değilsiniz. Benim size önerim tekrar kalabiliyorsanız kalmanız olacaktır. Sonra çalışmanız olacaktır.

Hocam tüm memleket salak o yüzden 1 sene hatta 2 sene boyunca çalışıyor fakat siz 15 günde halledeceksiniz. Çalışmamışsanız salın. Çalışmamaya devam edin. Zaten 15 gün kalmış şurada.

Herkesin kapasitesi aynı değil. Belki adam şimdi başlayıp her gün 3 TYT denemesi çözse ve konu tekrarı yapsa soru çözümleri izlese aklında kalanlarla 50 60 net yapabilir.

Konu sahibine: Hocam gidip deneme çözümleri soru çözümleri izleyin sıfırdan konu öğrenmeniz imkansız şu an kalan sürede. Soruları nasıl çözüyolar ezberlemeye çalışın.

Hocam kalan sürede 2 yıllık bölüm kazanılır ama bu günde itibaren arkadaşın 4-5 saat çalışması lazım.

@Leon Dayı Tyt Matematik ya da Ayt Matematik'te Sayısal Mantık konusu dahilse bu konuya göz at. Matematik'te en basit konu. 3-4 net çıkartırsın.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için çerezleri kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…