YKS'ye az süre kala hangi konulara çalışılmalı?

Bende YKS'ye giriyorum. Tavsiyem yapamadığın dersi zorlama. Türkçeyi yapabiliyorsan onu kas veya başka dersi.

Konu olarak aritmetik ortalama, logaritma, paragraf, yapım ve çekim ekleri, sinir sistemi, dolaşım sistemi, üreme sistemi, yükseltgenme basamağı kesin gelir diyorum.

Tarih ve coğrafya olarak varsa test çöz veya Youtubeden izle.

YKS'ye az süre kaldı ve ben de 2. kez stres başladı. Stresten kurtulmak için ders çalışma kararı aldım. Matematik dışında diğer derslerin konuları kısaca neler? Bu zamana kadar ders çalışmadım. Matematik dışında yüksek notlar getirdim. Ama ders çalışırsam başaracak bir kapasitem olduğuna her zaman inanıyorum. Önerilerinizi bekliyorum.

Netlerin ne alemde?

@Leon Dayı hocam bence çalışın gidin bu yıl 2 yıllığa bende öyle yapacağım az önce dil bilgisi çalışıyordum.

2 yıllık bölümlere üniversite bile denmez. Sadece adı üniversite. Bazı bölümler hariç boş zaman kaybından ve başarısızlıktan başka bir şey değil.

Ama hocam elektronik teknolojisi gibi bölümler boş değil arkadaş 2.kez mezuna kaldığını belirtmiş bence bu yıl gitsin 2 yıllığa. Hem DGS ile tamamlama şansı var.

@Leon Dayı hocam bence çalışın gidin bu yıl 2 yıllığa bende öyle yapacağım az önce dil bilgisi çalışıyordum.

Ama hocam elektronik teknolojisi gibi bölümler boş değil arkadaş 2.kez mezuna kaldığını belirtmiş bence bu yıl gitsin 2 yıllığa. Hem DGS ile tamamlama şansı var.
Sizce hiç çalışmamış birisi o bölümü tutturabilir mi?

Yeni konular

Geri
Yukarı