YKS'ye girecek olan herkese başarılar dilerim

Son güne kadar çalışmak sizce nasıl olur? Ben TYT çıkışı deneme + konu bakmayı düşünüyorum da. Hatta kısa biyoloji konularına (popülasyon, bitki üremesi, insan üremesi) baksam sizce nasıl olur? Eksiklerim sadece o konulardan.

Şimdi sadece deneme çözüyorum.
Güzel olur ama eksik bir şey görüp kendini strese sokmayacaksan. Bana kalsa ben de çalışırdım ama bizimkiler çalıştırmaz. Ben de bu gece uyumayıp yarın akşama 25-30 tane bölüm denemesi çözmeyi denerim sanırım.

Kendinizi boş yere strese sokarsınız bence. Bir kaç günde çok bir şey değişmeyecek bari rahat kafayla girin sınava. Tabi diyorsanız ki çözmezsem kafam rahat olmaz o zaman çözün tabii ama netler düşük olursa moralinizi bozmayın. Kendinizi en iyi siz tanıyorsunuz iyi olacağını düşündüğünüz şeyi yapın.

2 haftada bayağı bir netim arttı, öyle düşünmeyin. 2 günde büyük bir değişim olmayacak elbette, ama 1 nette olsa bir sürü kişinin önüne geçebilirim.

2 haftada bayağı bir netim arttı, öyle düşünmeyin. 2 günde büyük bir değişim olmayacak elbette, ama 1 nette olsa bir sürü kişinin önüne geçebilirim.
Kesinlikle doğru hocam. Son damlasına kadar stres yapmadan çalışırsanız netiniz artar. Ama sıralamanız daha güzel artar.

Yeni konular

Geri
Yukarı