YKS'ye kadar ne kadar net arttırılabilir?

enesmbps

Femtopat
Daha fazla  
Arkadaşlar TYT ortalama 50 60 net yapıyorum. AYT matematik 15 20 net çıkartıyorum. AYT fen aklımda kalan bilgilerle Max 10 11 soru bazen daha düşük çıkıyor.
AYT fen ve matematiğe başlıyıcam tabii çalışırken TYT denmelerine de ağırlık vereceğim. Sınava kadar fire vermeden çalıştığım takdirde sonucu ne olur?
(Kusura bakmayın soracak kimsem yok kafamı kurcaladığı için sormak istedim iyi günler)

Son düzenleyen: Moderatör:
Bende çok merak ediyorum. Benim de şuan güncel durumum 75-80 TYT. AYT'de LTİ bilmeden 23 net matematik yapmıştım, 7-8 biyoloji çıkıyor, 4-5 tane de kimyadan çıkıyor. Fizikte daha konularım bitmedi pek çözmüyorum açıkçası. Komple bir format atacağım ama AYT için.

Bende çok merak ediyorum. Benim de şuan güncel durumum 75-80 TYT. AYT'de LTİ bilmeden 23 net matematik yapmıştım, 7-8 biyoloji çıkıyor, 4-5 tane de kimyadan çıkıyor. Fizikte daha konularım bitmedi pek çözmüyorum açıkçası. Komple bir format atacağım ama AYT için.
Bizim gibi kaç bin vardır?
Tam konsantre için uyku önemli. Gece uyuyun arkadaslar, sınavda sabah erken saatlerde şimdiden alıştırın kendinizi.
Uyku problemi için ne yapmalıyım?

Son düzenleyen: Moderatör:
Bu sene geçen seneye göre biraz daha az yığılma olacağını düşünüyorum. Geçen sene hem 2. dönem konularının olmaması hem de daha az sınava giren kişi olacağı için sıralamalar yükselebilir. Bence son 1.5 ayını en az haftada 5-6 deneme çözerek geçir. Sınava kadar netlerin en az 10 net artar.

Aynı durumdayız sadece biyoloji kimya yeri değişik:D

Geçen seneye göre daha az kişi sınava giriyor bu bir avantaj olabilir mi?

Geçen sene deprem bölgelerine bedava olduğu için fazla başvuru oldu. Üniversiteye gidip öylesine giren sayısıda bu sebeplen biraz daha fazlaydı. Bunun az avantajı olabilir ama sınavın zorluğu çalışan biri için daha çok avantaj sağlayabilir.

Bu sene geçen seneye göre biraz daha az yığılma olacağını düşünüyorum. Geçen sene hem 2. dönem konularının olmaması hem de daha az sınava giren kişi olacağı için sıralamalar yükselebilir. Bence son 1.5 ayını en az haftada 5-6 deneme çözerek geçir. Sınava kadar netlerin en az 10 net artar.

Hocam sıralama yükselebilirden kastınız 100bin olan yer ileri atıp 80bin mi olur yoksa geriye atıp 120bin mi olur?

Hocam günlük TYT denemesinden başka bir şey yapmamanı tavsiye ederim şu saatten sonra TYT için. Eksik olduğun AYT konularını tespit edip onlara yoğunlaşman çok daha iyi olacaktır. Kolay konulardan 5-10 nete kadar arttırabilirsin.

Geri
Yukarı