YKS'ye şimdi çalışmaya başlayacağım

4 senelik YKS konusunu 80 güne sığdırmaya çalışacağım diye hiçbir zaman demedim. Hiç çalışmadım diye bu sıfır olduğum anlamına gelmez. Şu an zaten hiçbir şey yapamasam TR geneli denemler de 55-60 net yapıyorum TYT'den. Herkesin hiç çalışmamış hali de bir olmuyor gerçi sende haklısın.

Senin o dedigin 4 senelik YKS konularının en babası bile müfredatta 1 ayda bitiyordu , ki onları da kaldırdılar. Bu kadar basit dusunmeyin be kardesim gözünüzü seveyim. Konuyu calisir denemesini cozer kalan zamanda da denemesini cozer

Kendimden örnek alırsam haftanın 3 günü AYT biyoloji calisip her gun 1 sistem konusu bitiriyorum her bitirdigim konu ardından test cozup gayet de iyi geciyo haftanin 1 gunu de tekrar ediyorum calistiklarimi da unutmuyorum 10 gün önce AYT biyo basladim 15 nisan gibi de bitecek totalde 25 günde AYT biyo bitecek ki yarım yamalak da bitmeyecek minimum +10 net yapacam yani demem o ki saglam calisirsa tekrarını aksatmazsa cok ucuk sıralamalar haric istedigi yeri yapabilir.

Tamam madem bu kadar zekisin mezuna kalmasaydın da yerleşseydin sonuçta bu sınav kolay ya her şeye ne kadar da basit bakıyorsunuz ya yarın planlama yapar sonraki gün 1 konu çalışayım der sonra derki pffff bugün iyi ter attık dinlenelim der sınavdada 50-60 TYT 20-30 AYT'sini alıp gider sonra buraya abi 300k ile nereye girebilirim der biz de haha atarız. İşinize bakın güzellemesini yaptığınız olaya bak ya. İstediğin kadar bilgin olsun bütün yıl yatmışsın utanmadan 5-10k yaparım yazıyorsunuz. Sen hiçbir yeri kazanamazsın git hayali bırak 2024'e hazırlan. Sınav sonuçları açıklanınca kaçmayıp gel buraya.

Hocam bi yerde haklısın 5-10k zaten cok zor bi de o disiplin olayına iyi degindin o da cok zor bir sey o iradeyi saglamasi. Kısacası iş zor yani ama tutturduktan sonra yapılabilir mi arkadasinki gibi cok utopik bir sey olmadigi surece yapılabilir.

Dostum adam umarım başarır da seni mosmor eder.

Anlamazlar hacı adamlar alışmış aynı videoyu 4 5 kere izleyip 2 3 saat not almaya. Hızlı konu bitirip anlamak imkansız geliyor.

Benim birebir aynı profili gördüm vay be obp bile neredeyse aynı benim 86.

Anlamazlar hacı adamlar alışmış aynı videoyu 4 5 kere izleyip 2 3 saat not almaya. Hızlı konu bitirip anlamak imkansız geliyor.
Hocam en basta artık not almaya luzum yok ona gore kitaplar var asiri rahatlık sagliyor videoyu izleyince maksimum +20 dakika giriyor işin içine o da kitaba not almaların anlamadigin yeri tekrarlaman vsvs bunları yapınca zaten otomatikmen kafaya tamamen oturuyor konu.

Hızlı hızlı bitirmeye de gerek yok ki ben gayet yerinde 1x de izliyorum hiç de zorlanmıyorum yetistiremeyecegimi de hic sanmıyorum acikcasi. Calisma metodum yukarda dedigim gibi konunun testini de 1-2 gün konuyu tekrar edip sonra cozunce tamamen oturuyo ondan sonra da haftada 1 tekrara baslayinca daha da unutmuyorsun zaten.

Dostum adam umarım başarır da seni mosmor eder.

Çok basitse arkadaşa eşlik et sende 5-10k yap çok merak ediyorum sonuçlar açıklandığında ne yazacak. Tabii canım bir siz akıllısınız.

Kesin bir şey demeyeyim ama çok zor. Bu duruma göre beklentim fazla. Tabi kafan çalışmayınca da ne seviye yatkın bilmediğim için net bir yorum yapamıyorum.

Çok basitse arkadaşa eşlik et sende 5-10k yap çok merak ediyorum sonuçlar açıklandığında ne yazacak. Tabii canım bir siz akıllısınız.
Sonuçlar açıklanınca burada olurum ben aynı şeyin 6 ay kala versiyonunu yapıyorum bakalım sen de yaz yıllarca çalışmak mı yoksa 6 ay mı.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için çerezleri kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…