YKS'ye şimdi çalışmaya başlayacağım

Banı açılınca erkekler 😂😂😂. Birader madem bu kadar zekisin MİT filan bizi ne meşgul ediyorsun kendin yetişip yetişemeyeceğini düşünemiyorsan girme zaten. Bu kafayla okusanda bir şey olamazsın. Yalnız sınavdan sonra kaçmayıp adam gibi netlerini at da az keyfimiz yerine gelsin. Bu kafayla olmayan barajı bile geçemezsin sen.

Kanka ayıp değil mi bu kafayla okusanda bir şey olmaz diyorsun. Arkadaşın konusuna görüşünü bilmiyorum ama bence ayıp:(

Valla dostum sen başkalarının dediğine bakma herkesin anlama düzeyi aynı değil ben 6 ay kala çalışmaya başladım şöyle diyim sana tyt matematik biliyordum sadece gerisi yoktu tyt fen + kalan dersleri 1 ayda bitirdim ayt matematiği 1.5 ayda tamamen tekrar ettim şimdi de ayt fen'de 2 günde 1 ünite bitirerek ilerliyorum ve sınava hala 3 ay a yakın süre var düşün yani. Bana da dediler 6 ayda bitmez diye rahat rahat bitircem gibi görünüyor.

Valla dostum sen başkalarının dediğine bakma herkesin anlama düzeyi aynı değil ben 6 ay kala çalışmaya başladım şöyle diyim sana tyt matematik biliyordum sadece gerisi yoktu tyt fen + kalan dersleri 1 ayda bitirdim ayt matematiği 1.5 ayda tamamen tekrar ettim şimdi de ayt fen'de 2 günde 1 ünite bitirerek ilerliyorum ve sınava hala 3 ay a yakın süre var düşün yani. Bana da dediler 6 ayda bitmez diye rahat rahat bitircem gibi görünüyor.
Hocam ben AYT Fen yeni başladım gercekten konular bi tık detaylı ama Biyoloji ve Kimya anlamında konusuyorum 1 ayda cok rahat biter gayet de çıkan soruları yapabilecek düzeye gelirsin. Matematiğe de yeni basladim ama önceden bildigim icin biraz rahatım bilmedigim sadece diziler ve trigo var ona da nisan ortası baslayip mayıs ortasında trigoyu da bitirip kalan 30 günde de deneme cozerek sınava girmeyi planlıyorum.

Kısacası konuyu acan arkadasin da az bucuk temeli varsa hayli hayli yetişir ki kendisi zaten Eşit agirlikmis.

Ben 9.sınıf 2.dönem korona girdi 11. sınıfa kadar sanırım okul yoktu 11 açıldı hocalar dersi kafasından atıyordu şimdi mezun olacağım kafamda hiçbir şey yok ve büyük ihtimal yapacağım şey şudur babamın yanına gideceğim 6 ay çalışacağım 6 ayın sonunda kuzenim arkadaşkarım ile yurt dışına gitmek zaten mezun olacağım gidip arada sağlam çalışıp hemşir olacağım ve asla Türkiye'ye geri dönmeyeceğim benim tüm kuzenlerim memur iş sahibi hiç kimseye maaş yetmiyor ev+araba desen 10 sene çalışman lazım ben böyle şeye razı değilim benim kafam farklı çalışıyor ben iş yapabilirim fikirlerimi dinleyen kişi zarar etmiyor kar ediyor ben oraya gidip kendimi ailemi kurtaracağım orada kendi hayatımı kuracağım orada ünicersite okuyup orada iş yapacağım çünkü orada paramın değerli olduğunu bilip bir şey yapabilirim

Biter kardeşim biter. Adam ben ilk 5 bine girerim diyor bu konu yetişmesiyle alakalı değil. 1 ayda biten fen konusu unutulur bunu sizde biliyorsunuzdur. Daha geçen ay çalıştığım biyoloji konularının yarısını unuttum örneğin. Arkadaş kendisini üstün gördüğü için yetişmez diyenlere sallıyor. Ondan dalga geçiyoruz siz muhabbeti anlamadınız maalesef.

Kanka ayıp değil mi bu kafayla okusanda bir şey olmaz diyorsun. Arkadaşın konusuna görüşünü bilmiyorum ama bence ayıp:(

Hocam buradaki kimse kavga etmek için konulara girmiyor. İnsan gibi sorumu sordum ve arkadaşa yetişmeyeceğini mezuna kalması gerektiğini söyledim. Yüzsüz yüzsüz “yok sen bu kafayla 2025'e kalırsın” başkası mesaj atar ona “hadi yolunu al” sürekli zeytinyağı gibi üste çıkma çabaları. Kendisi gram buradaki insanların yardımını hak etmiyor zaten 1 saat ban yedi hala böyle ukala konuşmalara devam ederse memnuniyetle tekrar raporlarım hiç sıkıntı değil.

Hocam buradaki kimse kavga etmek için konulara girmiyor. İnsan gibi sorumu sordum ve arkadaşa yetişmeyeceğini mezuna kalması gerektiğini söyledim. Yüzsüz yüzsüz “yok sen bu kafayla 2025'e kalırsın” başkası mesaj atar ona “hadi yolunu al” sürekli zeytinyağı gibi üste çıkma çabaları. Kendisi gram buradaki insanların yardımını hak etmiyor zaten 1 saat ban yedi hala böyle ukala konuşmalara devam ederse memnuniyetle tekrar raporlarım hiç sıkıntı değil.

Heeee öyle mesajlar attigini fark etmemiştim. Kusura bakmayın hocam. Boş yere bende size soylendim :)

TYT matematik her gün Bilgi Sarmal branş at. Sonra branş 345 ve branş Orijinal gir. Limit Kronometri'den de her gün düzenli 30 paragraf çöz. AYT'yi yetiştirmen çok zor ama. Sistemler Apotemi, Acil matematik tüm fasiküller, TYT fen için de Dr. Biyoloji, fizik için Nihat Bilgin fasikülleri, kimya için de Çap fasikülleri. Geometri için de Bilgi Sarmal, Analitik Geometri için de Apotemi.

Son düzenleme:
Biter kardeşim biter. Adam ben ilk 5 bine girerim diyor bu konu yetişmesiyle alakalı değil. 1 ayda biten fen konusu unutulur bunu sizde biliyorsunuzdur. Daha geçen ay çalıştığım biyoloji konularının yarısını unuttum örneğin. Arkadaş kendisini üstün gördüğü için yetişmez diyenlere sallıyor. Ondan dalga geçiyoruz siz muhabbeti anlamadınız maalesef.
Hocam calısıp 1 ay tekrar etmezsen tabii ki unutursun ben 4 ay önce calistigim kimya konusunu da unutuyorum mesele unutma degil calistigin konuyu zaten 2 haftada unutursun maksat haftada en kötü 1 gün tekrar etmen.

Geri
Yukarı