YÖKDİL puana göre seviyeler nasıl belirleniyor?

Teşekkürler hocam.
Fen'i biraz daha terimsel kelime bilgisi gerektiriyor gördüğüm kadarıyla. Paragraflar daha kolay ama diğer sorular daha zor.

Reading fullemek sadece zaman işi. TYT Türkçe ile aynı mantık.
Çözüm biçimlerini aklına kodlayabilirsin ama ben uzun süredir ingilizce ile aşina olduğumdan neyin doğru neyin yanlış olduğunu deneyimden bile söyleyebiliyorum artık. Ondan çok bir şey söylemem doğru olmaz.

Çözüm biçimlerini kodlamak yerine doğrularını öğrensen daha mantıklı. Zaten onlarda çok çözüm biçimi sayılmaz. Past perfect her zaman kendinden önce bir past tense ister zaten, kural böyledir. Çözüm biçimi dediğin şey daha çok çeviri sorularında önce bağlaca bakmak gibi şeyler daha çok.

İlk 29 soru bana göre full pratik gerektiriyor. İngilizce = düzenli pratik.
Teşekkür ederim hocam not aldım dediklerinizi.
80 gün kalmışken TYT ile beraber YDT'nin denemeleri ne sıklıkla çözmeliyim yani şundan dolayı diyorum geometri ve fen konularım kalmış bol bol da problem çözüyorum.
Az çok aşina olsam da MSÜ sonrası ydt pratiğim biraz zayıfladı ya da girdiğim denemeler daha da zor geliyor.(DPELS denemeleri.)
3 günde bir çözerel sizce çok mu eziyet ederim kendime malum tyt yi de bir kenardan halletmem gerek. TYT TG ve yerel denemelere haftada bir giriyorum.
Yeniden Teşekkürler.

Yeni konular

Geri
Yukarı