Yönetici Olarak Çalıştırmadan Programlar Düzgün Çalışmıyor

TankerNejla

Hectopat
Uygulamaları yönetici olarak çalıştırmazsam diğer uygulamalar üzerinde görüntülenemiyor veya çalışmıyor. Mesela Discord overlayini Discord'u yönetici olarak çalıştırmadığım sürece oyunlarda kullanamıyorum, LightShot'ı yönetici olarak çalıştırmadığımda masaüstünde ekran görüntüsü alabiliyorum ama oyunlarda ekran görüntüsü alamıyorum, Dead by Daylight adlı oyunu yönetici olarak çalıştırmadan oyuna girersem "Steam Offline" hatasını alıyorum vs.

Edisyon- Windows 10 Home
Sürüm- 20H2
İS derlemesi- 19042.662
Deneyim- Windows Feature Experience Pack 120.2212.551.0

Son düzenleyen: Moderatör:
Oyun gereken izinleri vermen için yönetici olarak çalıştırman lazım örneğin PUBG Mobile telefondan girerken mikrofon erişimi izin vermen lazım onun gibi bir şey yani vermessen uygulama gereken izinleri alamadığı için açılmaz.

Bilgisayarımda bir hesap var, o da yönetici hesabı.
Oyun gereken izinleri vermen için yönetici olarak çalıştırman lazım örneğin PUBG Mobile telefondan girerken mikrofon erişimi izin vermen lazım onun gibi bir şey yani vermessen uygulama gereken izinleri alamadığı için açılmaz.
Bir hafta önceye kadar yönetici olarak çalıştırmama gerek olmadan bahsettiğim işlemleri gerçekleştirebiliyordum.
Ayrıca Windows'u Android/IOS ile karşılaştırmanız bence doğru değil.

Son düzenleme:
Bilgisayarımda bir hesap var, o da yönetici hesabı.

Bir hafta önceye kadar yönetici olarak çalıştırmama gerek olmadan bahsettiğim işlemleri gerçekleştirebiliyordum.
Ayrıca Windows'u Android/IOS ile karşılaştırmanız bence doğru değil.

Karşılaştırmadım örnek verdim.

Yeni konular

Geri
Yukarı