Yöneticilerin ve Moderatörlerin Vakitleri Nasıl Geçiyor?

Bir laf vardır, giren şemsiye açılmazmış diye. Taşıdığın sorumluluklar arttıkça ister istemez tüm işlerin altından kalkabildiğini fark ediyorsun ama bunu o işleri yaparken değil, yaptıktan sonra şöyle bir arkana dönüp baktığında anlıyorsun.

Ha bu arada o şemsiye açılmasın diye de çok dua ediyorsun, emin ol. :)
Aslında benim demek istediğim nasıl ben bu zamanı sizler gibi kullanabilirim durduramıyorum zamanı. :) Kaybolup gidiyorum sözde şimdi uyuyup sabah erkenden Samsung teknik servisin de staj yapabilir miyim diye sormaktı naylon staj yerine Samsung gibi büyük yerde staj yapmam geleceğim açısından hiç ücret almadan çalışmayı bile göze alıyorum ama işte 2 el PUBG oynayayım dedim 3:40 olmuş. :/ Hep böyle oluyor. Zaman kayıp gidiyor nasıl geçtiğini anlayamıyorum.
Sosyal'de çevrimiçi gözükürken Steam'de oyun oynayan moderatörler var. :D

Bazı bölümlerde konular kısa sürede çok sayıda açılıyor, kimi zaman açtığınız konu 10 dakikada onaylanıyor, kimi zaman da bir saati buluyor, bazen açtığım konunun kaybolduğuna şahit oluyorum. Sonra bir bakmışım konu açılmış.

Onların da işi zor ciden. Üye olup klavyenin ürüdüğü zaman yazmak daha keyifli.
Son moderatör alımlarından sonra 10 DK içinde açılır oldu. :)
Bizim de çok yetiştirdiğimiz söylenemez. En azından şahsım için. Bir yandan üniversite, sınavlar, bir yandan sosyal hayat falan derken fazla bir zaman kalmıyor ayıracağımız. 2-3 gün sonra da bu sebeple yönetim kadrosundan ayrılacağım. Hayırlısı diyelim artık :)
Bir de sen makine mühendisi miydin yoksa uçak mı? Sanki bir konuda böyle bir mesajını hatırlıyorum. Hangi bölümdü?

Son moderatör alımlarından sonra 10 DK içinde açılır oldu. :)
Yaza doğru yoğunluk gerçekten artmaya başladı. Yazın ortasında nasıl yetişecek konular bilemiyorum.
Sanırım daha fazla vakit ayırmamız gerekecek Sosyal'e :)

Umarim hayirlisi olur. Zaten hep üye olmanin daha iyi oldugunu savunmusumdur, istedigin zaman yaz, istedigin konuya cevap ver ve hep gelisine vur. Ooohh mis gibi vallahi. Yok su adam -de ekini bitisik yazmis dur düzenliyeyim derdin yok, su bilgi dogru mu verilmis acaba diye arastirayim derdin yok. Neyse üye kadromuza simdiden hosgeldin :)
Ahahaha. Üyelik konusunda haklısınız. :) Ama böylesine büyük bir Sosyal'de iz bırakmak ve hatta böylesine düzenli ve tertipli bir Sosyal'de moderatör olmak ayrı bir güzeldir. Her türlü cefasına da katlanılır. :D

Epey emek ve zaman harcıyorlar.
Bence ara sıra saate bakma huyu edin.
Gününü planlayabilirsin.
Aynen kesinlikle bunu da deniyorum. 2 aydır ama her baktığımda 4-5 saat geçmiş oluyor. Neyse ben uyuyayım sabah erkenden teknik servise oradan da okula gideceğim Samsung kabul etmezse naylon staj yapmak zorunda kalacağım. :(

O zaman biraz zaman kavramını geliştir. Uzun vakit alacak bir şeye başlayacağın zaman onar dakikalık alarmlar kur.
Ayrıca ders çalışırken de oluyorsa ne güzel :D
1.dönem vizeden matematikten vize 40 almışım 60 almam lazım geçmem için akşam 8'de bir başladım sabah 6 olmuş. Heheheheh. Hoca türevi son güne bırakmayın kalırsınız demişti türev nedir bilmiyordum. 6 olunca saat hemen kalktım duş aldım annem de canım annecim en büyük destekçim bir tanem benim banyoda oldugumu görünce hemen çay yapmış içtim sigaramla bir yandan da Sosyal'de takıldım saat 9'da sınavdı 60 aldım. Saat 15'de de tarih zaten ilgim var hiç çalışmadım 80 almışım o kafayla ondanda. Ondan sonra zaten uykuya dayanıklılığım başladı ve bu sıkıntıyı o zaman fark ettim.

Uyarı! Bu konu 6 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı