Yönetim bilişim sistemleri bölümü için yan dal mı mantıklı yoksa ÇAP mı?

necipfazl

Centipat
Daha fazla  
Merhaba arkadaşlar, yönetim bilişim sistemleri okuyorum yan dal olarak bilgisayar mühendisliği dersleri alabiliyorum, ÇAP olarak da uluslararası ticaret dersi alabiliyorum, sizce hangisi mantıklı?

Son düzenleyen: Moderatör:
Merhaba arkadaşlar, yönetim bilişim sistemleri okuyorum yan dal olarak bilgisayar mühendisliği dersleri alabiliyorum, çap olarak da uluslararası ticaret dersi alabiliyorum, sizce hangisi mantıklı?

Hocam bu bölümü açıktan okumayı düşünüyorum tavsiye eder misiniz, derslerin zorluğu nasıl? Onun haricinde bilgisayar mühendisliği daha iyi olur uluslararası ticarete göre.

diğer mühendisliklere göre kolay diyebilirim neredeyse tüm mühendisliklerden okuyan arkadaşlarım var ve şu durumda online olmasına rağmen derslerden kalıyorlar. bilgisayar mühendisliğinde öyle ahım şahım zorlayacak ders yok. kesinlikle tavsiye ederim yarın bugün yazılım alanına yönelirseniz her ne kadar diplomanın çok bir önemi olmasa da elinizin altında bir diploma ve bilgi birikiminiz olacaktır. bitirmek içinde zorlanmazsınız diye düşünüyorum tabi gıcık bir akademisyene denk gelmezseniz :)

Merhaba arkadaşlar, yönetim bilişim sistemleri okuyorum yan dal olarak bilgisayar mühendisliği dersleri alabiliyorum, ÇAP olarak da uluslararası ticaret dersi alabiliyorum, sizce hangisi mantıklı?
Merhaba. Okuduğunuz üniversiteyi tavsiye eder misiniz? Okul imkanları nasıl?

Not: ÇAP demek iki diploma demek ve bu bence yan daldan daha iyi olabilir.

Hocam bu bölümü açıktan okumayı düşünüyorum tavsiye eder misiniz, derslerin zorluğu nasıl? Onun haricinde bilgisayar mühendisliği daha iyi olur uluslararası ticarete göre.

Bölümü ben seviyorum dersleri zevkli ama açıktan ne kadar iyi olur bilemiyorum.

Merhaba. Okuduğunuz üniversiteyi tavsiye eder misiniz? Okul imkanları nasıl?

Not: Çap demek iki diploma demek ve bu bence yan daldan daha iyi olabilir.

Okuduğum üniversite Düzce bu sene ders planı değişti daha iyi oldu %70 yazılıma çevirdiler. Hocalarımdan memnunum, 2. dönem için net yorum yapamam uzaktan olduğu için fazla anlayamadım.

Okuduğum üniversite Düzce bu sene ders planı değişti daha iyi oldu %70 yazılıma çevirdiler. Hocalarımdan memnunum, 2. dönem için net yorum yapamam uzaktan olduğu için fazla anlayamadım.
Okuduğunuz üniversiteyi bilmediğim için ÇAP önermiştim ama Düzce Üniversitesi Uluslararası Ticaret ve Finansman geçen sene 804,000 sıralama ile kapatmış. Yan dal Bilgisayar Mühendisliği daha iyi bir fikir olabilir.

Düzce YBS'nin konumundan dolayı biraz ön yargılıydım ama %70 yazılım ağırlıklı müfredat iyiymiş.

Okuduğunuz üniversiteyi bilmediğim için ÇAP önermiştim ama Düzce Üniversitesi Uluslararası Ticaret ve Finansman geçen sene 804,000 sıralama ile kapatmış. Yan dal Bilgisayar Mühendisliği daha iyi bir fikir olabilir.

Düzce YBS'nin konumundan dolayı biraz ön yargılıydım ama %70 yazılım ağırlıklı müfredat iyiymiş.
Anladım teşekkürler

Yeni konular

Geri
Yukarı