YönTürk nedir?

Skarpagon

Hectopat
İyi akşamlar. Bizimkiler Türk Telekom'dan yöntürk diye bir operatöre geçiş yapmışlar. Bana dolandırıcı gibi geliyor. Siz bu konu hakkında ne biliyorsunuz ne düşünüyorsunuz? Yardımcı olursanız ona göre aksiyon alabiliriz. Şimdiden teşekkürler.

Son düzenleyen: Moderatör:
Soğuk suyu hazırlayın.
Buzdolabına suyu koyun.
Soğuk sudan çok ne var. 😂

Şikayetvar sicili çok kabarık bazı yorumlarda kendilerini Türk Telekom TurkNet olarak tanıtıyolarmış dolandırıcı gibi duruyor.

Şikaetvar'da 202 tane şikayet var ve puanı 2,2. arayıp kendilerini Turkcell, Vodafone, TurkNet gibi tanıtıyorlarmış.

Baktım. Maalesef gördüm. Ne yapmalıyım bir fikri olan varsa söylesin lütfen. Babamı da ikna edemiyorum bekleyip göreceğiz diyor. Sonuçta faturayı ödeyen kendisi.

Kaç Mbps'e kaç TL olarak anlaşılmış?

Altyapımızın alabildiği maksimum kapasite neyse onu vereceklermiş güya.

Nasıl kafa yapısı bu ya :D hocam babanıza şikayetleri gösterin ve iptal ettirmeye çalışın aboneliğinizi.

Aslında babam teknolojiden iyi anlayan birisi. Nasıl böyle bir şeye inandı ben de anlamadım. Bazen insanın basireti bağlanıyor diyelim. İptal ettirmeye çalışacağım.

Altyapımızın alabildiği maksimum kapasite neyse onu vereceklermiş güya.
Websitesi şöyle: İnternet Kampanyası. Bağlantıda gördüğünüz üzere her tarifenin üzerinde maksimum hız yazıyor. Neden böyle demişler anlamadım. Altyapınızın desteklediği kadar demek ayrı, 16-20Mbps deyip maksimum hız demek ayrı. Belki ben anlamamışımdır.
Aslında babam teknolojiden iyi anlayan birisi. Nasıl böyle bir şeye inandı ben de anlamadım. Bazen insanın basireti bağlanıyor diyelim. İptal ettirmeye çalışacağım.
Belki babanız o siteyi görünce kararından vazgeçer. Maksimum derken altyapınızda fiber var, size 120 liraya 700Mbps veriyoruz gibi anlaşılmasın.

Yeni konular

Geri
Yukarı