Yoğurtlu ton balıklı sandviç zehirler mi?

aflowe

Centipat
Daha fazla  
Merhaba. Az önce kendime yarın okula götürmek için ton balıklı sandviç hazırladım. İçinde yoğurt, marul, az pul biber ve ton balığı var. Biliyorsunuz ki balık ile süt ürünlerinin birlikte tüketimi zehirlenmeye yol açabilir inancı var. Sabaha kadar dolapta bekleyecek ve okula götüreceğim. Herhangi bir zehirlenme durumu olur mu?

Merhaba. Az önce kendime yarın okula götürmek için ton balıklı sandviç hazırladım. İçinde yoğurt, marul, az pul biber ve ton balığı var. Biliyorsunuz ki balık ile süt ürünlerinin birlikte tüketimi zehirlenmeye yol açabilir inancı var. Sabaha kadar dolapta bekleyecek ve okula götüreceğim. Herhangi bir zehirlenme durumu olur mu?

Buyurun sorunuzun cevabı burada dediğiniz gibi bu sadece bir inanç benim bildiğim yoğurt bozuk değilse hiçbir sıkıntı olmaz afied olsun.

Yine hurafeler. Süt, balık veya yoğurt bozuk değilse zehirlenmezsiniz. Yolda giderken bozulmazsa da aynı şekilde.
Yarına kadar buzdolabında bekleyecek ve sonra çantama koyup okula getireceğim. Yaklaşık 3-4 saat sonra da yerim. Yine sıkıntı olmaz değil mi?

Bildiğim kadarıyla, süt ürünleriyle birlikte balığın tüketilmesinin zehirlenmeye yol açtığı tamamen hurafeden ibaret. Balık bayatsa zehirlemesi için zaten süte gerek kalmaz.

Hiçbisey olmaz

Yeni konular

Geri
Yukarı