Yok etmek istediğiniz kişilere ne yaparsınız?

Ben benim haklarımı suistimal eden ve gıcık edip boşa laf sokmaya çalışan herkesi Power Boost ve Rampage PSU'ların olduğu aşırı sıcak bir odanın içine atıp izlerdim(!)
İlk önce evine gider, değerli ne varsa kırar dökerim, sonra kollarından tavana asarım, kırbaçla işkence çektirdikten sonra küfrederek yumruk ve tokatlar atardım. Ailesi varsa hepsinin kafasını uçururum. (Şahsın önünde.) Parmaklarını keser ve kanını içerim. Sonra saçını koparırım. Boynunu kırar, boğulana kadar suyun içinde tutarım, sonra çıkartır ve petrolle yakardım. 😁

Zemini su ile dolu ve üstüne çıkamayacağı bir odaya ayağına zımbaladığım bir çorap ile sokardım. Çorapla suya basa basa o his yüzünden birkaç saate kafayı yer zaten.

İlk önce evine gider, değerli ne varsa kırar dökerim, sonra kollarından tavana asarım, kırbaçla işkence çektirdikten sonra küfrederek yumruk ve tokatlar atardım. Ailesi varsa hepsinin kafasını uçururum. (Şahsın önünde.) Parmaklarını keser ve kanını içerim. Sonra saçını koparırım. Boynunu kırar, boğulana kadar suyun içinde tutarım, sonra çıkartır ve petrolle yakardım. 😁
H-Hocam siz iyi misiniz?

Reis'in yanına yollardım. Zaten birkaç güne cenaze haberi gelirdi. Eğer yaşamayı başarmışsa o zaman helal olsun diyip affederdim. Sonuçta büyük iş başardı.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.
30 dk felç 1 saat ölüm (!)
Daha acı verici bir şey var mı bilmiyorum (!)

Geri
Yukarı